فهرست پر مخاطب ترین رنگ مو سال 99

تعیینِ رنگِ سال، امری است که همه ساله در آغاز سال نو میلادی، توسط برترین طراحان مد و زیبایی، و هنرشناسان بزرگ و خبره در موسسه ی پنتون صورت میگیرد و به صورت جهانی اعلام میشود. در ایران اما، چنین نهادی وجود نداشته و به همین منظور، رنگ سال نو میلادی را به عنوان مرجع در نظر میگیریم. این انتخاب شامل رنگ و استایل لباس، رنگ مو سال، دیزاین و مدل مو و بسیاری موارد دیگر میشود.

همین الان پکیج قرارداد های سالن زیبایی را دریافت کنید

برخی از این مقدمات عبارتند از :
رنگ مو سال 99 :

سال جدید، انتخاب جدید…

با ورود به سال جدید، میتوانید تغییرات زیبا و البته متفاوتی در خود ایجاد کنید. در این مطلب، به بررسی 9 مورد از پر مخاطب ترین نمونه های رنگ مو سال میپردازیم. شما میتوانید با در نظر گرفتن فاکتور هایی همچون سلیقه شخصی، رنگ پوست، پایه ی مو و …. هر یک از این موارد را انتخاب نمایید .

  1. بلوند با هایلایت نقره ای

نخستین پیشنهاد از فهرست رنگ سال، بلوند با هایلایت نقره ای است. این رنگ به سادگی میتواند برروی موهایی که دکلره داشته اند قرار گیرد و جلوه ی بسیار زیبایی ایجاد کند. هنگام شست و شوی موها دقت کنید تا از شامپو های مناسب استفاده کنید؛ این کار کمک میکند رنگ شما رفته رفته روشن تر و درخشان تر گردد.

      2.قهوه ای کاراملی

این رنگ موی زیبا، دارای پایه ی قهوه ای شکلاتی و ترکیبی از رنگ کاراملی است. با استفاده از مواد درخشان کننده ی مو، مانند انواع اسپری و تافت میتوانید جلوه ی آن را دو چندان کنید.

      3.رنگ های فانتزی

بسیاری از افراد علاقه مند هستند، تنها قسمت انتهایی موهای خود را رنگ کنند. معمولا افرادی با موهای مشکی، این گزینه را انتخاب میکنند. تمامی رنگ های فانتزی، در این روش مورد توجه قرار میگیرد، اما در سال جدید رنگ آبی کلاسیک، بنفش و مرجانی سفید در فهرست رنگ مو سال قرار دارد.
4.ریشه_سایه

اگر از آن دست افرادی هستید که به سلامت ریشه ی مو اهمیت میدهید و علاقه ای به رنگ کردن آنها ندارید؛ میتوانید از این استایل رنگی استفاده کنید؛

در این حالت شما ریشه ی موها را به همان رنگ خود نگه داشته و میتوانید انواع رنگ ها، خصوصا استخوانی و نقره ای را امتحان کنید.

5.قهوه ای شکلاتی

این ترکیبِ زیبا و دخترانه، یکی دیگر از برجسته ترین ترند های رنگ سال شناخته میشود. معمولا روی تمامی موها، باز میشود و سن شما را پایین تر از آنچه هست نشان میدهد.

6.آبی کلاسیک

تعجب نکنید ؛ شما میتوانید از آن به عنوان رنگ سال نیز استفاده کنید. همچنین آبی کلاسیک به خنثی کردن هرگونه رنگ طلایی روی موهای شما کمک میکند و نه تنها روی موهای فر به زیبایی مینشیند، بلکه جلوه ای دوست داشتنی و محصور کننده نیز ایجاد مینماید.

همین الان مشاوره سالن زیبایی دریافت کنید
7.بلوطی تیره

ترکیبی از سه رنگ قهوه ای، قرمز و مشکیاین ترکیب، مورد توجه بسیاری از بازیگران هالیوود قرار گرفته است و از آن به عنوان رنگی پر جاذبه و قوی یاد میکنند. بلوطی تیره به انواع پوست های روشن و گندمی می آید و به عنوان یکی از پر مخاطب ترین نمونه های رنگ سال 99 شناخته میشود.

8.مرجانی سفید

اگر چه این رنگ، به عنوان رنگ مو سال گذشته شناخته میشود؛ اما هنوز در میان افراد مختلف، خصوصا جوانانی که به استایل و پوشاکِ مدرن علاقه مند هستند مورد توجه قرار میگیرد. از آنجایی که این رنگ مو، در خانواده ی آبی یخی قرار میگیرد، با لباس های تیره ی براق بسیار جلوه ی زیباتری خواهد داشت. پس اگر از آن دسته افرادی هستید که از پوشیدن لباس های تیره و مشکی دوری میکنید، مرجانی سفید نمیتواند رنگِ مناسبی برای شما باشد.

9.بلوطی روشن

این رنگ مو، دارای قرمزی بسیار زیادی است که برای افرادی با پوست سبزه پیشنهاد میشود. معمولا مخاطبینِ این رنگ مو در ایران کمتر از کشور های آمریکایی است؛ با این وجود بلوطی روشن، یکی دیگر از موارد فهرست رنگ سال جدید به شمار میرود.
نکات تکمیلی در رابطه با رنگ مو سال :

رنگ مو، امری کاملا سلیقه ای و متفاوت در میان افراد مختلف با تفکرات گوناگون و همچنین استایل متفاوت است. توجه به رنگ پوست و هماهنگی آن با رنگ موی انتخابی، تاثیر بسیار زیادی در نتیجه ی کار خواهد داشت. به عنوان مثال، اگر شما فردی با رنگ پوست بسیار روشن باشید، و در این میان از رنگ هایی با پایه ی زرد یا قرمز انتخاب کنید، اگر چه طبق مد پیش رفته و رنگ مو سال را انتخاب کرده اید؛ اما در نهایت نتیجه باب میل شما نخواهد بود.برای اطلاعات بیشتر به مقاله تاثیر نوع پوست در آرایش شما مراجعه کنید.
به همین دلیل توصیه میشود انجام هرگونه خدمات مربوط به رنگ و آرایش مو و صورت را زیر نظر متخصصین و یا افرادی که تجربه ی بالایی در این زمینه دارند انجام دهید.

نکته ی قابل توجه دیگر، مراقبت های پس از رنگ میباشد. به یاد داشته باشید تنها استفاده از رنگ مو سال ملاک نیست، شما باید بتوانید در طول زمان، موهای خود را شاداب و سالم نگهدارید. زیباترین رنگ ها نیز روی موهای آسیب دیده، جلوه ی نامناسبی ایجاد میکنند.برای اطلاعات بیشتر به مقاله 18 توصیه برای مراقبت موی رنگ شده و آسیب دیده مراجعه کنید.

حتما از شامپو ها، تقویت کننده ها و ویتامین های مناسبِ پوست و مو خود استفاده کنید.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید