مدیر حرفه‌ای

[kkratings]

فرشته الوندی / مشاور سالن های زیبایی

فرقی نداره که در چه مرحله‌ای از
کارتان هستید! شما به دانش مدیریت نیاز دارید.

همه ما دوست داریم که در کسب و کار خود پیشرفت کنیم و به شهرت برسیم. قطعا دوست دارید که یک سالن زیبایی پر از مشتری و عروس داشته باشید. احتمالا برای شما سوالات زیادی وجود دارد و همواره دغدغه مدیریت عالی و موفقیت در کسب و کار را دارید.

شما به عنوان صاحب یک سالن زیبایی و مدیر آن در یکی از این سه گروه قرار می گیرید.

گروه اول نمی دانید که نمی دانید: به طور مثال نمی دانید برای اینکه درآمد بیشتری داشته باشید و وقت کمتری برای کار اختصاص دهید باید سالن زیباییتان را سیستم سازی کنید.

گروه دوم می دانید که نمی دانید: به طور مثال میدانید برای اینکه جذب مشتری بیشتری داشته باشید باید علم بازاریابی و فروش را بیاموزید،  اما هنوز این کار را انجام ندادید یا نمی دانید که کجا و چطور آموزش ببینید.

گروه سوم می دانید که می دانید: به طور مثال میدانید که برای مدیریت سالن زیبایی تان باید دانش مدیریت کسب و کار داشته باشید و فکر می کنید که این دانش رو هم دارید زیرا آرایشگر خوبی هستید. اما واقعیت این است که ۹۰٪ مدیران سالن های زیبایی دانش مدیریت و رهبری کسب و کارشان را ندارند.

فرقی ندارد که تازه شروع به کار کردید یا چندین سال است که سالن زیبایی خود را دارید و  یا حتی به تازگی قصد راه اندازی سالن زیبایی خودتان را دارید.  در هر صورت شما نیاز دارید در ای حوزه دانش به روز کسب کنید و در مدیریت مهارت کافی به دست آورید.

برای اینکه یک مدیر موفق باشید ، برای شروع حداقل به 20 ساعت آموزش در زمینه مدیریت کسب و کار نیاز دارید و مهم است که آموزه های خودتان را پیاده سازی کنید.

به خاطر داشته باشید

موفقیت یک تیم ، شرکت و یا کسب و کار به توانایی و قدرت یک مدیر کارآمد بستگی دارد.

 

شما به عنوان یک مدیر سالن زیبایی باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

پس اگر شما هم در مواردی که در بالا به آن اشاره شد احساس ضعف یا فقدان میکنید بهتر است همین الان شروع کنید و اولین قدم را در مسیر موفقیت بردارید. موسسه فرشته الوندی برای شما در این خصوص برنامه هایی را در نظر گرفته که در ادامه به آن می پردازیم.

خدمات مناسب برای مدیران سالن های زیبایی:

عارضه یابی
و ارائه راهکار

تا وقتی ندونی که مسیر درست چیه، اشتباهاتت چیه و چطور باید حلشون کنی پیشرفت نمی کنی!

دوره کوچینگ مدیریت و تبلیغات

ویژه مدیران سالن های زیبایی

با افزایش آگاهی در زمینه مدیریت، بازاریابی و اینستاگرام می تونید سالن زیبایی خودتون رو سود آور تر دنبال کنید و اون رو توسعه بدید.

دوره کوچینگ آرایشگران
کارگاه

کارگاه حضوری
رفتار پرسنل و عارضه یابی

ویژه سالن های زیبایی

قبل از اینکه مشتری کیفیت کار شما رو ببینه براساس رفتار و ظاهر شما در مورد شما قضاوت می کنه. آراستگی ظاهری و رفتار شما و پرسنل سالن زیباییتون نشان دهنده ویترین کار شماست و در اعتماد سازی و وفادار سازی مشتری نقش بسیار مهمی داره.

قرارداد های سالن زیبایی

دوره های آموزشی

نرم افزار مدیریت

سالن زیبایی

مدیریت مشتریان و حسابداری

نتایج مدیران

سوالات پر تکرار

بهتره ابتدا یک جلسه مشاوره با موسسه ما داشته باشید تا شرایط شما به صورت کامل بررسی شود و در ادامه راهنمایی های لازم به شما خواهد شد.

خدمات موسسه ما برای سالن های زیبایی و کلینیک های زیبایی مناسب است و برای افرادی که خارج از صنف زیبایی فعالیت دارند مناسب نخواهد بود.

آخرین مقالات

طراحی سایت اختصاصی

ویژه آرایشگران و سالن های زیبایی

با طراحی سایت حرفه ای خودتون رو به افراد بیشتری معرفی کنید و به کسب و کار خودتون اعتبار ببخشید.

طراحی سایت اختصاصی