آرایشگر حرفه‌ای

5/5 - (24 امتیاز)

آرایشگری رو حرفه ای دنبال کن!

هر چیزی که برای حرفه ای شدن
در کارتان به آن نیاز دارید را به شما آموزش می دهیم!

برای اینکه در کار خود رشد کنید و به موفقیت برسید به 2 چیز نیاز دارید:

1

دانش فنی و تخصصی: یعنی در هر لاینی از آرایشگری که فعال هستید باید مهارت های فنی و تخصصی خود را تقویت کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک متخصص شناخته شوید و یک خدمت با کیفیت به مشتری های خود ارائه دهید.

2

دانش بیزینسی و مهارت کسب درآمد: برای کسب درآمد، فروش و مدیریت کسب و کار خود باید دانش بیزینسی داشته باشی و در مهارت های ارتباطاتی ارتقا پیدا کنید.

پس اگر در هر کدام از این دو ضعیف عمل کنید دست یابی به موفقیت امکان پذیر نخواهد بود.
 

می توانید مهارت آرایشگری خود را با گذراندن دوره های آموزشی و دوره های آپدیت و دیدن ویدیو های یوتیوب تقویت کنید و برای تقویت دانش بیزینسی باید دوره های آموزشی این حوزه را بگذرانید، مطالعه داشته باشید و از مشاور و یا کوچ کسب و کار زیبایی در کنار خود استفاده کنید.

نباید این انتظار را داشته باشید که چون مهارت آرایشگری خوبی دارید و در این کار ماهر هستید و کار با کیفیت ارائه می دهید پس موفق هم می شوید بلکه باید مهارت و دانش بیزینسی و کسب درآمد را هم در کنار آن بیاموزید.

وقتی از آرایشگران می پرسیم که در کاری که می کنید چقدر واردید؟ اغلب آنها چون مهارت آرایشگری خوبی دارند خودشان را بهترین می‌دانند. در صورتی که دانش اندکی در زمینه بیزینس و مهارت های کسب درآمد دارند.
آرایشگران موفق در هر لاینی حداقل ۱۰۰۰۰ ساعت صرف آموزش و تمرین می کنند، چه در زمینه مهارت های فنی و چه در زمینه مهارت های بیزینسی مثل مدیریت، برندسازی، بازاریابی و فروش.

وقتی آرایشگران از ما می پرسند که چطور می توانیم در کارمان رشد کنیم و به موفقیت برسیم در پاسخ به آنها می گوییم: که باید چندین ساعت آموزش ببینید و بعد از آن برای پیاده سازی و عملیاتی کردن آموزش ها تمرین کافی داشته باشید.اما در جواب می گویند:

ما برای این کارا وقت و هزینه کافی نداریم!

این آرایشگران حاضر نیستند برای بهتر شدن تلاش کنند و بهای آن را بپردازند و متاسفانه اکثر افراد میخواهند یک شبه یه یک آرایشگر میلیاردر تبدیل شوند.

برای موفقیت هیچ راه میانبری وجود ندارد.
 

خیلی وقت ها  سختی هایی که یک فرد موفق در ابتدای کار خودش کشیده را نمی بینیم و تنها به شرایط فعلی او نگاه می کنیم! سال هایی که یک آرایشگر دستیاری کرده تا به این نقطه رسیده…

ما در موسسه فرشته الوندی به آرایشگران کمک می کنیم تا بهترین نسخه از شخصیت خود باشند و هر آنچه که به عنوان دانش بیزینسی در کار آرایشگری به آن نیاز دارند را به آنها آموزش میدهیم و آنها را در مسیر رشد و توسعه فردی و شغلی همراهی می کنیم تا علاوه بر درآمد بالا ، به آرامش و رضایت شغلی هم دست یابند.

شما میتوانید برای بالا بردن مهارت های بیزینسی و کسب و کار خودتان از خدمات موسسه فرشته الوندی استفاده کنید.

خدمات مناسب برای آرایشگران:

دوره کوچینگ

آرایشگر حرفه‌ای

جذب مشتری و اینستاگرام

عارضه یابی
و ارائه راهکار

تا وقتی ندونی که مسیر درست چیه، اشتباهاتت چیه و چطور باید حلشون کنی پیشرفت نمی کنی!

دوره های آموزشی

98,000 تومان
فرشته الوندی
360 دقیقه
19,000,000 تومان
فرشته الوندی
360 دقیقه
24,800,000 تومان
فرشته الوندی
360 دقیقه
29,000,000 تومان
فرشته الوندی
360 دقیقه
4,500,000 تومان
فرشته الوندی
320 دقیقه
148,000 تومان

کتاب رازهای
سالن زیبایی من

در شروع هر کاری نیاز داریم که یک دید کلی از مسیر و کار هایی که باید انجام بدیم داشته باشیم. این کتاب به شما یک دید کلی از چالش ها و عوامل موثر بر حرفه ی آرایشگری میده

نتایج آرایشگران

سوالات پر تکرار

اگر آرایشگر هستید و دوست دارید که به موفقیت برسید و به عنوان یک فرد متخصص شناخته شوید ما تمامی آموزش های لازم برای رسیدن به موفقیت را در این بخش قرار داده ایم. رسیدن به موفقیت یک شبه امکان پذیر نیست و باید براش سال ها تلاش کنی و روی مهارت هات کار کنی. زمان حرف های شعار گونه گذشته و وقتشه که عمل گرا باشیم

آخرین مقالات

لوازم عروسی

لوازم عروس

ازدواج یکی از سنت‌های الهی و هیجان‌انگیزترین اتفاقات زندگی هر فرد است، آرزوی هر دختر و پسر جوانی است که روزی همسر مناسب خود را برای تشکیل خانواده و ادامه زندگی به‌طور مستقل انتخاب نماید. همچنین ازدواج راهی برای رسیدن به آرزوهای جوانی است و درواقع یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های...

ترندهای آرایش صورت در بهار 2019

خورشید ِ بهار که می‌تابد، میوه‌های موردعلاقه‌تان را مزه می‌کنید. لباس‌های بهاره‌تان را بیرون می‌کشید و...
مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت‌ ارتباط‌ با‌ مشتری‌ و تجربه‌ی‌ مشتری‌ در سالن‌های‌ زیبایی

کسی که سالن زیبایی دارد و در کار آرایشگری خبره است دلیل نمی‌شود که بتواند سالن...
کاشت ناخن

بهترین روش های کاشت ناخن را بشناسیم؟

در این مقاله چند روش کاشت ناخن بیان شده است. با مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی همراه...

شش شگرد برای حفظ مشتریان فعلی آرایشگاه و سالن زیبایی

روش حفظ مشتریان فعلی آرایشگاه یا سالن زیبایی چیست؟ در این مقاله برخی تجربیات ارزشمندِ یکی...