ترندهای آرایش چشم در سال 1398

چه مدل آرایش چشمی در سال 1398 مد شده؟

برای بسیاری از خانم‌ها، میکاپ آرتیست‌ها و طرفداران فشن دنیا از چشم مد تعریف شده و آرایش چشم تنها جزئی از دنیای ترندهاست. از آنجا که اخیرا سال 1397 را پشت سر گذاشته‌ایم، می‌توان حدس زد که آرایش چشم در سال 1398 دستخوش تغییر و تحولات ترند شده و مطابق با مد پیش می‌رود. از این رو، اگر صفحات شبکه‌های اجتماعی اعم از اینستاگرام را بالا و پایین کنید، متوجه تصاویر بسیاری در زمینه آرایش و زیبایی خواهید شد که میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای در آنجا برای نیل به شهرت تکاپو دارند.

برخی از این مقدمات عبارتند از :
مدل‌های آرایش چشم در سال 1398

حال ما به دنبال چنین پدیده‌ای قصد داریم به مدل‌های ترند شده آرایش چشم در سال 1398 بپردازیم تا از غافله دنیای محسورکننده مد عقب نمانیم.

همین الان مشاوره سالن زیبایی دریافت کنید

سایه کله غازی
امسال سایه‌های شیمری و مخملی جزء ترندهای آرایش چشم در سال 1398 به شمار می‌رود. اگر به دنبال تیپ خاص هستید، احتمالا بخواهید رنگی کاملا متفاوت را به عنوان سایه چشمتان امتحان کنید. همانطور که بازیگر معروف “لوگان براونینگ” چنین کرد! منتها چنین آرایش‌های چشمی بهتر است با لباستان ست باشند تا جلوه‌ای دوچندان یابند.

سایه گلیتر
گلیتر هرگز از دنیا نخواهد رفت! به خصوص آنکه آرایش چشم سلنا گومز قطعا جزء یکی از ترندهای آرایش چشم در سال 1398 به شمار می‌رود. تلفیق این سایه با خط چشم یکی از شیوه‌های زیبای آرایش چشم می‌باشد.

خط چشم گرافیکی
‌خط چشم گرافیکی یکی از ترندهای جایگزین خط چشم گربه‌ای است. اگر از آرایش چشم گربه‌ای به آن شکل سنتی خسته شده‌اید، خط چشم گرافیکی را امتحان کنید.

همین الان پکیج قرارداد های سالن زیبایی را دریافت کنید

سایه چشم سبز
با آنکه سایه چشم سبز رنگ ممکن است یکی از ترندهای نامطلوب هر سالی محسوب شود اما “اما رابرتز” ثابت کرد چنین سایه‌ای می‌تواند در هر فصلی از سال مناسب باشد!

فقط کافی است که پشت پلکتان را به شکلی هوشمندانه سبز براق کنید.

خط چشم متالیک
اگر کل شب را بیدار مانده‌اید و همچنان در تلاش هستید تا چشم‌هایتان را شاداب نگه دارید، خط چشم متالیک را امتحان کنید. خط چشم متالیک یکی از ترندهای آرایش چشم در سال 1398 می‌باشد که می‌توانید آن را روی پلک بالا و پایینتان بکشید.

آرایش چشم پاستلی
آرایش چشم پاستلی یکی از مدل‌های آرایش چشم در سال 1398 به شمار می‌رود. رنگ‌های پاستلی نه در امسال بلکه سال‌های سال در آرایش صورت نقش داشته‌اند. اگر با رنگ‌های پاستلی آشنایی ندارید، باید بگوییم این رنگ‌ها بسیار ملایم و روشن بوده و نزدیک به رنگ‌های خنثی می‌باشند.

نمی‌توان گفت چنین آرایش چشمی برای هر مراسمی مناسب است اما می‌توان آن را با آرایش صورت ملایم و لباس همرنگ ست کرد.

آرایش چشم بنفش جواهرنشان
رنگ بنفش می‌تواند جزء رنگ‌های منحصر به فرد دسته بندی شود. به ویژه آنکه این رنگ در سایه چشم مصرف شود. با آنکه رنگ بنفش به تنهایی خاص می‌باشد اما مات بودن چندان خیره کننده به نظر نمی‌رسد. استفاده از استیکرها و جواهرات چشمی یکی از ترندهای سال 1398 به شمار رفته که مصارف آن چندان به درد استفاده روزانه نمی‌خورد اما اگر به دنبال یک مدل آرایش چشم در سال 1398 هستید که با آن چشم‌هایتان را به طرزی خیره کننده تعریف کنید، از استیکرها یا جواهرات کمک بگیرید.

منبع:

www.refinery29.com

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید