ترندهای آرایش عروس سال 2019

ترندهای آرایش عروس سال 2019 چیست؟

هدف آرایش عروس این است که زنی در مراسم عروسی خود به زیباترین شکل ممکن بدرخشد. بسیاری از خانم‌های مدرن، ظاهری زیبا را در پیروی از قوانین سخت و غیرمعمول مد می‌دانند. این در حالی است که ترندهای آرایش عروس سال 2019 پیروی ساده‌ترین ظواهر ممکن بوده و منعکس‌کننده زیبایی می‌باشد.

همین الان مشاوره سالن زیبایی دریافت کنید

برخی از این مقدمات عبارتند از :
ظاهر بدون آرایش

حداقل آرایش یا ظاهر بدون آرایش یکی از جسورانه‌ترین ترندهای آرایش عروس در سال 2019 می‌باشد. از آنجا که مگان مارکل به عنوان عروس خاندان سلطنتی با کمترین آرایش ممکن در برابر دیدگان حضار درخشید، سادگی، طراوت پوست و اعتماد به نفس جزء ترندهای آرایشی شد.
برای این ترند باید حتما از پوست خوبی برخوردار باشید. برای آنکه پوستتان با حداقل آرایش بدرخشد، باید پیش از مراسم عروسی لایه برداری کنید و آن را مرطوب نگه دارید.

مدل موی دم اسبی را می‌توان با ظاهر ساده و زیبای این ترند آرایشی همراه کرد.

کانتورینگ طبیعی

از آنجا که سادگی و رنگ‌های خنثی یکی از ترندهای آرایشی سال 2019 محسوب شده، کانتورینگ غلیظ جای خود را به کانتورینگ ملایم و ماهرانه داده است. کانتورینگ ملایم با هدف تاکید بر روی خطوط طبیعی صورت توانسته آرایش عروس را به شکل زیباتری بنمایاند.
کانتورینگ ماهرانه می‌تواند صورت شما را همچون مجسمه‌ای زیبا بتراشد. گونه‌ها را برجسته کند و تمام ویژگی‌های منحصر به فرد صورتتان را به گونه‌ای کانتور کند.

کنتراست برجسته

اگر عروس بی‌پروایی باشید که دوست دارد گاهی دست به کارهای جسورانه‌ای بزند، بی‌خیال این ترند آرایش عروس نشوید. کنتراست برجسته شامل دو عنصر پررنگ در صورت و مو می‌باشد. یکی از این عناصر باید به صورت خط چشم گربه‌ای و عنصر دیگر به صورت موهای کشیده به پشت سر می‌باشد.
این ترند آرایشی بسیار ظریف است. با آنکه آرایش چشمتان می‌تواند به هر رنگی شروع به درخشش کند اما باقی صورت شما باید ساده بماند. با این آرایش چشم برجسته قادر خواهید بود جسارت را با سادگی درآمیزید و شمایلی تازه از خود به نمایش بگذارید.

همین الان پکیج قرارداد های سالن زیبایی را دریافت کنید

ابروهای دست نخورده

به جرات می‌توان گفت ابروهای دست نخورده یک ترند آرایشی رواج یافته است. برای آنکه زیبا به نظر برسید، از آرایش ابروهایتان با مدادهای پررنگ خودداری کنید و آن‌ها را نازک جلوه ندهید. طبیعی بودن ابروهایتان به قدر کافی نگاه‌ها را برمی‌گرداند. تنها یک برس ابرو کافی است تا صورتتان باطراوت به نظر برسد.

به جرات می‌توان گفت ابروهای دست نخورده یک ترند آرایشی رواج یافته است. برای آنکه زیبا به نظر برسید، از آرایش ابروهایتان با مدادهای پررنگ خودداری کنید و آن‌ها را نازک جلوه ندهید. طبیعی بودن ابروهایتان به قدر کافی نگاه‌ها را برمی‌گرداند. تنها یک برس ابرو کافی است تا صورتتان باطراوت به نظر برسد.
سُربِی براق

سُربِی نام یک دسری است که رنگ آن مشابه رنگ لب بوده و برق ِ این رنگ جزء ترندهای آرایش عروس سال 2019 شده است. اگر جزء آن دسته از خانم‌ها هستید که چندان به رنگ‌های پررنگ علاقه ندارند، یک رنگ پاستلی درخشان انتخاب کنید. سراغ رژلب‌های مایع رزی یا هلویی بروید و آن را با آرایش چشم براق و ساده ترکیب کنید.
لمس گلیتر

در سال‌های اخیر، گلیتر به عنوان یک ترند آرایشی رواج یافته و نظر مثبت بسیاری از خانم‌ها را انگیخته است. با این حال که استفاده از گلیتر محدودیت‌هایی دارد اما به عنوان ترند آرایش عروس سال 2019 حسابی معروف شده است. شما می‌توانید از گلیتر برای درخشان کردن موها، پیشانی، چشم و لب استفاده کنید.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید