ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه و تبلیغ برای آن

در دنیای رقابتی امروز بی شک شما برای رونق سالن آرایشی خود به شیوه های جدید از تبلیغ و اطلاع رسانی مزیت های رقابتی و دیزاین سالن زیبایی خود نیاز دارید. اگر مدیریت سالن آرایشی را بر عهده دارید و تصمیم گرفته اید تا با تبلیغات موثر و ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه و ایده طراحی سالن زیبایی زنانه به کسب و کار خود رونق ببخشید به نکات زیر توجه کنید:

برخی از این مقدمات عبارتند از :
تبلیغ دهان به دهان روشی مناسب برای تبلیغ آرایشگاه زنانه است

ایده طراحی سالن زیبایی زنانه

هرگز تبلیغ دهان به دهان را در تبلیغات آرایشگاه زنانه و سالن های زیبایی کم اهمیت ندانید. این روش تبلیغی یکی از تاثیر گذار ترین روش های تبلیغات در نوع خود می باشد. شما می توانید از روش های مختلفی برای ترویج روش دهان به دهان استفاده کنید. برای مثال برای افرادی که مشتری جدید معرفی می نمایند، امتیاز ویژه ای قائل باشید یا از مشتری های خود بخواهید که از طریق صفحات فضای مجازی همچون اینستاگرام شما را به دوستان خود معرفی کنند.

در ادامه به بررسی کامل ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.
همکاری با سایر کسب و کار های مرتبط روشی دیگر برای تبلیغات آرایشگاه زنانه است

سالن های زیبایی و آرایشی عضوی از خانواده بزرگ مد هستند، شما می توانید از طریق دیزاین سالن زیبایی و همکاری با سایر اعضای این خانواده بزرگ سهم بازار آرایشگاه خود را افزایش و ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه را تغییر دهید. برای مثال در همکاری با یک مزون طراحی و دوخت لباس یا یک آتلیه بخواهید که سالن شما را به مشتریان خود معرفی نماید.

تبلیغ مستقیم، روشی کارآمد درتبلیغ آرایشگاه زنانه

یکی از روش هایی که در تبلیغ آرایشگاه زنانه بسیار تاثیر گذار است استفاده از تبلیغات مستقیم و خصوصی به جای تبلیغات عمومی تلویزیونی و … است. در این روش، شما بایستی مشتری های بالقوه خود را شناسایی نموده و از طریق ارسال پیامک، ایمیل، پیغام در فضای مجازی به صورت مستقیم از آنها بخواهید که از خدمات سالن زیبایی شما بهره گیرند.

ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه بسیارند، با توجه به نیاز مشتری و درخواست های هر مشتری، ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه نیز میتواند تغییر کند.

در تبلیغ آرایشگاه زنانه همیشه به دنبال مشتری های جدید باشید

یکی از مهم ترین مباحث در تبلیغ آرایشگاه زنانه این است که شما بایستی همواره در حال جذب مشتری های جدید باشید. با امتیازات ویژه سعی کنید اولین تجربه مراجعین به سالن زیبایی خود را با طراحی خاص سالن زیبایی شیرین تر کنید. در تبلیغات به شرایط ویژه ای که برای اولین مراجعه به سالن خود دارید، تاکید نمایید.
امکانات خاص رفاهی را در تبلیغات آرایشگاه زنانه ذکر کنید

یکی از مهم ترین نکات در رونق آرایشگاه های زنانه این است که شما دیزاین سالن زیبایی متفاوتی را در سالن زیبایی خود اجرا کنید که منجر به افزایش رفاه و آسایش مشتریان شده و انگیزه آنان را برای مراجعه به سالن زیبایی شما افزایش می دهند. برای مثال سالن خود را مجهز به امکانات نگه داری از کودکان نمایید یا به ازای یک خدمت آرایشی مشخص یک نوشیدنی خنک در هوای گرم برای مشتریان در نظر بگیرید. تلاش نماید تا نیاز مخاطبین خود را شناسایی نموده و بر اساس نیاز آنان خدمات رفاهی ایجاد نمایید و در تبلیغ آرایشگاه زنانه این خدمات را عنوان کنید.

ایده طراحی سالن زیبایی زنانه، باید منحصر به فرد و قابل اجرا باشد، با ما همراه باشید تا ایده طراحی سالن زیبایی زنانه را بررسی نماییم

در تبلیغات آرایشگاه زنانه هدیه را با تخفیف جایگزین کنید

تلاش نمایید امتیازاتی که برای مشتریان خود تعریف می نمایید از نوع هدیه باشد نه از نوع تخفیف. برای مثال برای اولین مراجعه، یکی از خدمات سالن را به مشتریان هدیه دهید یا برای آرایش عروس، در روز سالگرد یک خدمت زیبایی به عنوان هدیه در نظر بگیرید.

از شخصیت های محبوب برای تبلیغ آرایشگاه زنانه کمک بگیرید

اگر از شخصیت های محبوب و مشهور، مشتری ویژه ای دارید از او برای تبلیغ کمک بگیرید. شما می توانید در تبلیغات از پیام های دعوت این شخصیت ها برای استفاده از خدمات آرایشگاه شما، استفاده کنید.ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه را با همفکری پیدا کنید.

تاکید بر نظر مشتری در تبلیغات آرایشگاه زنانه

هرگز از نظر سنجی در دیزاین سالن زیبایی غافل نشوید. از مشتریان سالن زیبایی خود بخواهید نظرات خود را در مورد سالن زیبایی شما عنوان کنند. مستند سازی این نظرات و استفاده از ان برای تبلیغ، یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی است. همچنین شما می توانید با برگزاری نظر سنجی از مشتریان خود بخواهید به ازای جوایز، ایده های تبلیغاتی خود را با شما در میان بگذارند. این کار علاوه بر فراهم نمودن منبع بزرگی از ایده، حس نزدیکی مشتری با سالن آرایشی شما را تقویت می کند.


ایده طراحی سالن زیبایی زنانه

ایده طراحی سالن زیبایی زنانه با کمک متخصصین طراحی داخلی به دست می‌آید. برای داشتن یک سالن زیبا و منحصربه‌فرد باید با افراد متخصص در این حوزه مشورت کنید. اگر به دنبال افزایش درآمد و جذب مشتری به سالن‌های زیبایی یا آرایشگاه‌های خود هستید، باید به فکر یک طراحی هوشمند و مدرن باشید که در آن به علایق مشتریان توجه می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید موفقیت یک سالن زیبایی نه‌تنها به کارکنان آن، بلکه به طراحی آن نیز وابسته است. مشتریان شما قبل از آن که کیفیت کار شما را بسنجند، ظاهر آرایشگاه شما را نگاه می‌کنند و اگر آن را به‌اندازه کافی دلچسب نبینند زده می‌شوند. عواملی مانند کیفیت وسایل آرایشگاه، نورپردازی، رنگ و طرح آرایشگاه احساس مثبتی را به مشتریان شما القا می‌کند.

لازم به ذکر است که حتی اگر بخواهید آرایشگران ماهری را در آرایشگاه خود جمع کنید باید به ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه خود بیندیشید و آن را به بهترین شکل طراحی کنید. کارکنان نیز با دیدن زیبایی و کیفیت محیطی که قرار است در آن کار کنند برای کارکردن در آرایشگاه شما ترغیب می‌شوند.

بهتر است برای شروع این مسیر ابتدا با مشاورین طراحی داخلی شرکت‌هایی که در این حوزه فعالیت کرده‌اند صحبت کنید و مشورت بگیرید. این افراد با در نظر گرفتن فاکتورهای مهمی به شما در انتخاب بهترین طراحی سالن زیبایی کمک می‌کنند.

نکاتی مانند علایق شما، نورگیری، شکل ساختمان و مساحت آن به طراحان داخلی و دیزاین سالن زیبایی کمک می‌کند که دکوراسیون موردعلاقه شما را طراحی کنند. شما با پرداخت هزینه‌ای معقول می‌توانید بهترین طرح دکوراسیون برای آرایشگاه خود را داشته باشید. این هزینه به سود شما خواهد بود، چراکه مشتریان بیشتری را به خود جذب می‌کنید.

ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه به عوامل فنی و سازمانی نیاز دارد که پروژه را به یک چالش واقعی تبدیل می‌کند. به همین دلیل لازم است که قوانین طراحی را در نظر بگیریم و تکنیک‌های مناسبی را نیز اتخاذ کنیم.

طراحی آرایشگاه: آرایش فضای داخلی

 ایده طراحی سالن زیبایی زنانه در آرایش فضاهای داخلی هنگام برنامه‌ریزی آرایشگاه امری اساسی است و نیاز به رعایت برخی از قوانین و استانداردها، به‌ویژه در مورد سیستم‌های برقی دارد. در حقیقت برنامه‌ریزی صحیح باید راحتی و آسایش مشتری و همچنین تسهیل فعالیت‌های کاری را تضمین کند.

یک آرایشگاه را می‌توان به 3 قسمت اصلی تقسیم کرد:

ورودی - پذیرش/ میز پذیرش/ محل انتظار

محل کار - شستشوی مو/ حالت دادن موها

خدمات - دستشویی/ سالن ذخیره


ایده طراحی سالن زیبایی زنانه
محل ورودی

باید فضایی به‌منظور پذیرایی، میز پذیرش و اتاق انتظار سازماندهی شود. محل میز پذیرش نیز باید برای نمایش و فروش محصولات مو با قفسه‌های مناسب ایجاد شود. این کار معمولاً با قراردادن یک قفسه اختصاص‌داده‌شده برای نمایش محصولات در پشت آن انجام می‌شود. اتاق انتظار فضای بسیار مهمی است که تصویری از کل آرایشگاه ایجاد می‌کند.

محل کار: بخش شستشوی مو

هنگام طراحی این منطقه لازم است حداقل دو نوع از مبلمان خاصی را که به‌عنوان «شستشوی مو از پشت» شناخته می‌شود در نظر بگیرید. مبلمان باید با قفسه‌بندی مناسبی برای نگهداری محصولات مختلف مانند شامپو، لوسیون، ابزار لازم و حوله را داشته باشد. روشنایی نیز برای تسهیل کار کارکنان بسیار مهم است.

محل کار: بخش آرایش مو

این منطقه هسته اصلی سالن است؛ جایی که آرایشگاه مهارت‌های خود را نشان می‌دهد و مشتری نتایج را در آینه بررسی می‌کند. به همین دلیل است که هنگام طراحی این منطقه باید توجه ویژه‌ای به سیستم نصب برق داشته باشید. باید از نور مستقیم خودداری کرده و بهتر است از نور پراکنده استفاده کنید که سایه‌های ناخوشایندی ایجاد نکند.

سه‌چهارم این منطقه باید شامل صندلی‌های مخصوص آرایش و به همان تعداد آینه و مبلمان باشد. مبلمان نصب‌شده روی دیوار برای محیط‌های کوچک‌تر توصیه می‌شود. واحدهای مجزا نیز برای محیط‌های مختلف و خدمات به تعداد بیشتری مشتری توصیه می‌شود. این منطقه همچنین می‌تواند برای فعالیت‌های مکمل مانند زیبایی، مانیکور و غیره استفاده شود.

خدمات: دستشویی

منطقه‌ای است که باید به طور اجباری در مکان عمومی تأمین شود. اندازه آن به تعداد افرادی که می‌توانند همزمان در سالن حضور داشته باشند بستگی دارد. باید از داخل قابل‌دسترسی باشد و همچنین امکان شستشو را فراهم کند.

خدمات: اتاق‌های جانبی

اتاق‌های جانبی محیط‌هایی هستند که برای ذخیره ابزار و تجهیزات کار، محصولات درمانی، ابزار تمیز کردن و غیره استفاده می‌شوند. این نیز با توجه ‌به نیازهای کاری اندازه‌گیری می‌شود.

خدمات: مبلمان آرایشگاه

مبلمان نقش اصلی را بازی می‌کند و عناصری هستند که شخصیت و سبک صاحب آرایشگاه را بهتر نشان می‌دهند. علاوه بر این، سبب تضمین رفاه و آسایش مشتری می‌شود. صندلی‌ها نیز باید احساس راحتی را تضمین کنند. مبلمان باید طوری تنظیم شوند که کارکنان بدون مانع کار کنند.

تقسیم‌بندی مبلمان بر اساس کاربرد در هر محل

اتاق انتظار: صندلی انتظار، کاناپه انتظار و میز قهوه

میز نقدی یا پذیرش: پیشخوان و قفسه نمایشگر محصولات

محل‌های شستشو و قفسه‌ها

منطقه کار: مبلمان دیواری یا جدا، آینه و صندلی‌ها

انواع ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه

چه در حال بازسازی و چه راه اندازی یک سالن جدید، باید ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه داشته باشید. همانطور که می بینید، سالن های برتر امروزی خیره کننده هستند.

سبک های زیادی برای ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه وجود دارد - سبک های معاصر، مدرن، روستیک یا صنعتی از سبک های محبوب تر هستند.

مجموعه ای از بهترین ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه را در زیر مشاهده کنید.

سیاه و سفید

 تضاد شدید بین سیاه و سفید همراه با ظاهر صیقلی استیل ضد زنگ به  سالن ظاهری براق و شیک می بخشد. چند آینه بزرگ، نور فلورسنت را برای حس معاصر اضافه کنید. 

تضاد شدید بین سیاه و سفید همراه با ظاهر صیقلی استیل ضد زنگ به سالن ظاهری براق و شیک می بخشد. 

سقف سفید با دیوارهای بژ رنگ و کف کاشی‌کاری‌شده بزرگ در تضاد است.


جهت اجرای ایده طراحی سالن زیبایی زنانه بهتر است به شرکت‌های خبره طراحی داخلی مراجعه کنید و از آن‌ها مشورت بگیرید. این شرکت‌ها با بررسی فاکتورهای مختلفی ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه مناسب برای شما را پیشنهاد می‌دهند.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

دیدگاه دوستان

کاربر مهمان:

سلام.چند ایده طراحی سالن زیبایی زنانه دارم و می خوام از شما برای ایده طراحی سالن زیبایی زنانه مشاوره بگیرم
: سلام برای مشاوره ایده طراحی سالن زیبایی زنانه با ما تماس بگیرید.مجری دکور سالن زیبایی شما را راهنمایی می کند.

کاربر مهمان:

سلام.وقتتون بخیر .آیا ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه که خودم در نظر دارم قابل اجرا می باشد؟

کاربر مهمان:

سلام چند وقتی بود که دنبال ایده طراحی سالن زیبایی زنانه بودم، با خوندن این مطلب چند ایده طراحی سالن زیبایی زنانه به ذهنم رسید.عالی بود

کاربر مهمان:

مطلبتون در مورد ایده دیزاین سالن آرایشگاه زنانه عالی بود.ممنون
Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید