No products in the cart.

چگونه در افتتاح سالن زیبایی شریک شویم؟ آنچه که باید در مورد شراکت در افتتاح سالن های زیبایی بدانیم.

در اوضاعی که بسیاری از مردم پول‌های خوردی را به  صورت راکد در حساب‌هایشان دارند که نه می‌شود با ان درامدی مطمئن ایجاد کرد و نه می‌شود به حال خود بی‌هیچ سود و منفعتی رهایشان کرد. همه این ها باعث شده که افراد به فکر شراکت با یکدیگر باشند. حال یکی از مشاغلی که امروز در ایران رشد کرده و متقاضی بالایی هم دارد و به جرئت هم می‌توان گفت از پردرامد ترین کار‌هاست افتتاح یا شراکت در یک سالن زیبایی است که البته سرمایه گذاری سنگین و سرسام اوری هم نیاز دارد.

افتتاح سالن‌های زیبایی بسته به مکانی که در ان قرار دارند باید کار خاصی را انجام دهند. اگر یک سالن ارایشی در منطقه بالا شهر تهران باشد باید خود را به طور شبانه روز با اخرین متد‌های مد و ارایش روز دنیا هماهنگ سازد و بهترین لوازم ارایشی وارداتی اصل را استفاده کند ولی اگر همین سالن را به یک منطقه مثل پایین شهر تهران منتقل کنیم از شدت این وسواس‌ها کم شده و با لوازم ارایشی با کیفیت داخلی هم می‌توان مشتری را راضی نگه داشت.

افتتاح سالن زیبایی -فرشته الوندی

نمومنه ای از سالن زیبایی در پایتخت

هر ارایشگری در سالن ارایشی باید هنری را به طور اختصاصی انجام دهد. گذشت ان زمانی که یک خانم در سالنی هم کار اصلاح صورت و ابرو انجام می‌داد هم مو کوتاه و رنگ می‌کرد و هم سایر درخواست ها به دست خودش بود. امروز برای هر گرایشی در یک افتتاح سالن زیبایی باید متخصص آن هنر وارد کارش شود تا مشتری احساس خاص و مدرن بود ان سالن زیبایی را با بقیه جاها درک کند.

در اغاز افتتاح سالن زیبایی قیمت‌ها کمی پایین‌تر از نرخ اتحادیه، تبلیغ رسمی با رعایت شئونات اسلامی در شبکه‌های مجازی و رسانه‌ها، تولید پوستر‌های جذاب از نمونه ایده‌های افزایش تعداد مشتریان است.

اما وسایل مورد نیاز:

مشارکت سالن زیبایی-فرشته الوندی

مبلمان و اثاثیه آرایشگاه  :

صندلی مخصوص آرایشگاه، استیشن آرایشگاه ،چند آینه ،چندین سینی و ترالی ،پادری و کفپوش

وسایل مورد نیاز برای رنگ مو در افتتاح سالن زیبایی:

سینک سرشور، صندلی سرشور ،سشوار ایستاد ،بار و قفسه رنگ مو

وسایل مانیکور و پدیکور: میز مانیکور، صندلی متخصص مانیکور ،صندلی مشتری، اسپای پدیکورصندلی ،استول پدیکور، ترولی چرخ‌دستی پدیکور

اتاق استراحت: میز، صندلی ،مایکروویو ،یخچال

لوازم کوتاهی مو:

تعدادی شانه و برس ،سشوار دستی ،اتومو ،قیچی ،پیتاژ ،اسپری مو ،تیغ تجهیزات رنگ مو: کاسه رنگ مو ،برس رنگ مو ،فویل ،دستکش ،دستمال‌های مرطوب پاک‌کننده رنگ، اسکوییزر (فشارنده) تیوب، رنگ کلیپس تایمر

لوازم مانیکور و پدیکور:

قفسه نمایش لاک‌ها ،ناخن‌گیر ،سوهان صیقل‌دهنده ،بافر)شیشه استریلیزه‌کننده)، ضدعفونی‌کننده

آرایش مو: انواع پیش‌بند، شنل، حوله ،آینه دستی صندلی کودک.

خوب است که یک نفر روی ناخن و اعمال پدیکور و مانیکور کار کند. یک نفر در زمینه اصلاح و بد‌اندازی، یک تیم در اتاق اپیلاسیون و زیبایی ،یک تیم برای اتاق اختصاصی عروس و یک رنگ ساز ماهر. بله یک نفر باید مسئولیت رنگ مو را بر عهده بگیرد که همین یک مسئله مهم در اکثر ارایشگاه‌ها است.

خیلی از خانم‌ها رنگی به ارایشگر  خود پیشنهاد می‌کنند که در نهایت اصلا از ان راضی نیستند.

برای افتتاح و شراکت سالن زیبایی به چند نکته هم توجه کنید.

 1-ایا بودجه شما برای افتتاح یک سالن زیبایی کافیست و از پس هزینه های رهن و اجاره، دستمزد کارکنان، خرید لوازم تخصصی و تجهیزات بر می ایید؟

۲-تیمی که به شما همکاری می‌کنند باید براساس هنر و رضایت مشتری تمدید قرارداد شوند و صرفا رفاقت دوستی شما با انان چاره ساز نیست.

۳-یک نام ناب، خاص، نادر و جذاب براس سالن خود انتخاب کنید که همیشه در ذهن مخاطب بماند و از اسم‌های کلیشه‌ای و تکراری که در سطح شهر وجود دارد دوری کنید. باید لبخندی از سر جذابیت نام مکان روی لب‌های مشتری بیفتد.

مشارکت سالن زیبایی-فرشته الوندی

با ارزوی موفقیت شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان:

برای دانلود قرارداد همکاری سالن زیبایی کلیک کنید.

درباره ما:

سلام و سلامتی نثارتان فرشته الوندی هستم .مشاور و مدرس در خصوص توسعه کسب و کارهای آرایشی و سالن های زیبایی و بیش از ۱۷ سال است که در این حوزه فعالیت می کنم. در این راستا به همراه همکارانم در تلاشیم تا با ارائه آموزش های کاربردی و به روز به شما خدمت کنیم.

برای ارتباط با ما: 

تماس 09372064132

دانلود کتاب :

برای دانلود کتاب رازهای سالن زیبایی من روی لینک زیر کلیک کنید