*  
هیچ هنری مانند آرایشگری نمیֱتواند زیبایی و طراوت به زندگی ببخشد.
من به شانس اعتقاد دارم! چون هر وقت بیشتر تلاش می کنم، بیشتر شانس می آورم
اقدام، درمان ترس و تنبلی عامل ترس است
آرایشگری زیبایی ساز است، دمنده‌ی شوق و طراوت، و خالق لبخند ما در مقابل آیینه
زیباترین هنر آرایشگری است، هنری که ذره‌ذره‌اش وجود ما را زیبا می‌کند. و چشمان ما همیشه شیفته دیدن زیبایی‌هاست.
 *
انواع آرایش مو - فرشته الوندی

اتو مو و سشوار، روش هایی ساده برای انواع آرایش مو

انتخاب یک آرایش مو زیبا و مناسب یکی از مهمترین مواردی است که باعث می شود شما زیباتر و آراسته تر بنظر آیید. انتخاب انواع آرایش مو برای بیرون از منزل، مراسم های مختلف و داخل منزل باهم متفاوت است و شما باید مدل موی خود را با توجه به موقعیت و نوع چهره خود انتخاب کنید. سشوار و اتو مو دو وسیله ای هستند که شما به راحتی می توانید یک مدل موی شیک و ساده را با صرف کمترین زمان برای خود درست کنید.

انواع آرایش مو با سشوار و اتو مو

برای داشتن موهایی مرتب و آراسته حتما نیازی نیست که هزینه و وقت زیادی را صرف کنید و می توانید انواع آرایش مو را با وسایل ساده نیز انجام دهید. انواع آرایش مو با سشوار و اتو مو می تواند انجام شود. این دسته از مدل موها به دلیل سادگی طرفداران بسیاری دارند.

برای سشوار کشیدن موها بهتر است موهای شما کمی نم داشته باشد. پس از آن باید از اسپری های محافظ گرما بر روی موهای خود استفاده کنید تا موها در برابر گرما آسیبی نبینند. اگر شما موهایی ضخیم تر دارید بهتر است دمای سشوار را بیشتر کنید و اگر موهایی نازک تر دارید دما را کمتر کنید تا موها آسیب نبینند. همیشه برای سشوار کشیدن موها، ابتدا موهایتان را تقسیم کنید زیرا اینکار باعث می شود که شما راحت تر اینکار را انجام دهید. سشوار کشیدن را از قسمت پشت سر و کناره های صورت شروع کنید. برای اینکار می توانید از برس های ساده یا گرد استفاده کنید. برس های گرد برای اینکار بهتر هستند زیرا به موها حالت می دهند. سپس با برس گرد موها را بکشید و همزمان سشوار را همراه با برس روی موها بکشید. موهای قسمت میانی سر باید با زاویه ۹۰ درجه سشوار کشیده شوند. دقت به این نکات می تواند انواع آرایش مو با سشوار را زیباتر و جذاب تر نماید. پس از اتمام سشوار کشیدن، سشوار را خاموش کرده و برس را با حالت چرخشی بر روی موها بکشید. همچنین شما می توانید موهای نم دار را با گیره بر روی سر بپیچانید و سشوار را روی سر بگیرید و سپس گیره ها را باز کنید. با این کار موها حالت فر پیدا میکنند.

برای اینکار می توانید از برس های ساده یا گرد استفاده کنید. برس های گرد برای اینکار بهتر هستند زیرا به موها حالت می دهند. سپس با برس گرد موها را بکشید و همزمان سشوار را همراه با برس روی موها بکشید. موهای قسمت میانی سر باید با زاویه ۹۰ درجه سشوار کشیده شوند. دقت به این نکات می تواند انواع آرایش مو با سشوار را زیباتر و جذاب تر نماید. پس از اتمام سشوار کشیدن، سشوار را خاموش کرده و برس را با حالت چرخشی بر روی موها بکشید. همچنین شما می توانید موهای نم دار را با گیره بر روی سر بپیچانید و سشوار را روی سر بگیرید و سپس گیره ها را باز کنید. با این کار موها حالت فر پیدا میکنند.

انواع آرایش مو با اتو مو و سشوار - فرشته الوندی

اتو مو یکی دیگر از وسایلی است که شما می توانید به راحتی انواع آرایش مو را با آن انجام دهید. ممکن است بسیاری از افراد تصور کنند که از اتو مو فقط برای صاف کردن موها می توان استفاده کرد، در صورتی که از اتو مو می توان استفاد های دیگری نیز نمود. شما می توانید با اتو مو به راحتی موهای خود را فر کنید. برای اینکار ابتدا بهتر است از اسپری های حالت دهنده بر روی موهای خود استفاده کنید.

سپس اتو مو را باید طوری در دست بگیرید که موها داخل آن قرار گرفته و اتو مو را طوری بچرخانید که موها از یک طرف به دور اتو مو پیچیده شود و سپس اتو را به سمت پایین بکشید. شما می توانید با تغییر زاویه اتو مو و دست های خود موها را به حالت های مختلف فر کنید. همچنین می توانید از اتو مو برای مجعد کردن موها استفاده کنید. برای این کار باید موها را از بالا داخل اتو مو قرار دهید و اتو را با حالت ۹۰ درجه در دست گرفته و سپس به حالت پلکانی تا پایین مو را اتو بکشید.

انواع آرایش مو - فرشته الوندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *