جدیدترین متد مدل ابرو سال 1399

مدل ابرو و چگونگی آرایش آن در زیبایی و جذابیت چهره بسیار موثر است.

انتخاب فرم ابرو بیشتر به سلیقه‌ی شخصی خانم‌ها بستگی داشته و به علت تنوع بالای مدل ها، نظیر مدل های پهن و صاف، نازک، شمشیری، اسپرت و کوتاه و … انتخاب کمی دشوار به نظر می رسد.

همین الان مشاوره سالن زیبایی دریافت کنید

اصلاح و آرایش صحیح ابروها باعث می شود که تغییر چشمگیری در چهره فرد ایجاد شود.

مدل ابرو بیشتر متناسب با سلیقه افراد است اما این روزها مدل ابروی دخترانه و پهن محبوبیت خاصی در بین خانم ها پیدا کرده است.

تاثیر بالای مدل ابرو بر روی زیبایی ظاهری خانم ها را نمی توان انکار کرد.

لذا بهتر است هر خانمی که به زیبایی خود اهمیت می دهد هنگام انتخاب فرم ابرو خود دقت و وسواس زیادی به خرج دهد تا تغییرات مثبتی در ظاهرش ایجاد گردد و به علاوه اینکه عیوب موجود در چهره و سایر اعضای صورتش کمتر به چشم بیاید.

برخی از این مقدمات عبارتند از :
مدل ابرو دخترانه سال ۹۹:

اکثر دختران جوان علاقه دارند برای داشتن ظاهری زیبا و آراسته ابروهای مرتبی داشته باشند.

اگر شما نیز از این دسته دختر خانم ها هستید توصیه می کنیم از مدل ابرو پهن دخترانه برای مرتب کردن ابروهای خود استفاده کنید تا چهره ای نچرال و زیبا داشته باشید.

گفتنی است که ابروهای پهن جذابیت خاصی دارند و اگر شما مایل هستید مدل ابروهای خود را پهن و بلند نمایید بهتر است تنها موهای اضافی در بالا و زیر خط ابرو را توسط موچین بردارید.

دقت داشته باشید که با اشتباه برداشتن موهای موجود در خط رویش، آرزوهایتان بلافاصله نامرتب و تو خالی به نظر می رسند‌.

پس چنانچه تبحر و مهارت لازم را در مرتب نمودن ابروهایتان ندارید حتما این کار را به آرایشگری با تجربه و کار بلد بسپارید تا در نهایت کار ابروهایی زیبا و خیره کننده داشته باشید.
مدل ابرو پهن دخترانه علاوه بر مدل بلند به صورت مدل های کوتاه و اسپورت نیز موجود است و اگر شما دوست دارید در صورت خود و مدل ابروهایتان تغییری متفاوت و مثبت ایجاد کنید می توانید از این فرم ابرو نیز برای اصلاح ابروهایتان بهره بگیرید.

همین الان پکیج قرارداد های سالن زیبایی را دریافت کنید

جدیدترین مدل ابرو ابروی زنانه سال ۹۹:

خانم ها در اصلاح ابروهای خود همچون دختران جوان محدودیتی ندارند اما بهتر است برای داشتن چهره ای نچرال هر خانمی مدل ابروی پهن را برای اصلاح و مرتب کردن ابروهای خود استفاده کند.

چرا که مدل های نازک و باریک دیگر دمده و قدیمی شده اند و دیگر کمتر خانمی پیدا می شود که از این مدل های ابرو استفاده کند.

نکته قابل توجه دیگر اینکه ابروهای نازک سن شما را بیشتر از چیزی که هست نشان خواهند داد و موجب می شوند که چهره ای زنانه تر به خود بگیرید.ابروهای زنانه در مدل های کوتاه و بلند وجود دارند که هر کدام از این مدل ها متناسب با فرم صورت و سلیقه هر کسی انتخاب می شوند و بهتر است که پیش از انتخاب مدل ابروی خود، جستجویی در مورد ابروی متناسب با فرم صورت تان داشته باشید و سپس با توجه به آن مدل ابروهای خود را انتخاب کنید.

پس از برداشتن ابروها در صورتی که در بین ابروهایتان قسمت های توخالی دیده می شوند، می توانید با استفاده از مداد یا ریمل ابرو این نقاط خالی را پر کرده و فرمی طبیعی و بدون نقص به ابروهای خود بدهید.

همچنین دقت داشته باشید که آرایش ابرو اگر درست و اصولی انجام شود می تواند نقص های موجود در چهره شما را تا حدود زیادی بپوشاند و در واقع جلوه بیشتری داشته باشد.

انتخاب مدل ابرو مطابق با فرم صورت از جمله نکاتی است که بایستی به هنگام اصلاح ابروها رعایت شود.

گفتیم که امروزه مدل‌های متنوع و گوناگونی برای ابرو موجود است.

یکی از این مدل‌ها مدل ابرو اسپرت می باشد که به اغلب چهره‌ها می‌آید.

مدل ابرو اسپورت:

مدل ابرو جدیدی که مد شده و بیشتر خانم‌ها آن را امتحان کرده اند شاید مدل ابرویی باشد که در آن کادر بندی ابرو به صورت خط کشی نبوده و بیشتر سعی می‌شود که فرم ابرو کاملا به صورت ساده و طبیعی باشد.

این مدل ابرو هم چهره را طبیعی نشان می دهد و هم سن فرد را به طور خیلی چشمگیری پایین تر از حد معمول جلوه می دهد.

این فرم ابرو این روز‌ها یکی از محبوب ترین ترند‌های آرایشی به شمار می آید.

کسانی که ابرو‌های پرپشت و پهنی دارند به سادگی می‌توانند از این مدل ابرو استفاده کنند و آرایش ابروی دیگری نیاز نخواهند داشت.

اما افرادی که ابرو‌های نسبتا کم پشتی دارند با آرایش اصولی ابروهای خود می توانند به این مدل ابرو دست یابند. چون این مدل عمدتا به صورت پهن می باشد و نباید ابروها را نازک نمود.

ابروهای بلند و کشیده‌ چشم‌ها را درشت تر نشان می دهند، پس چنانچه چشمان ریزی دارید بهتر است از مدل ابروی اسپرت استفاده کنید.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید