فرشته الوندی مشاور سالن‌های زیبایی

  مدیر موسسه فرشته الوندی

  کارشناس ارشد علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی

  مشاور بیش از 100 سالن زیبایی در ایران

  مشاور بیش از 2000 آرایشگر فعال

  مشاور راه اندازی بیش از 20 سالن زیبایی

  بیش از 20 سال فعالیت در صنعت زیبایی و آرایشگری

  نویسنده کتاب "راز های سالن زیبایی من"

فرشته الوندی کیست ؟

موسسه فرشته الوندی محلی است که همه کسب و کارهای حوزه زیبایی ایران برای راهنمایی، مشاوره ، توسعه و راه اندازی و هرگونه فعالیت مرتبط با رشد کاریشان به اینجا می آیند. هر کس که میخواهد به این حوزه ورود کند، ما را اولین و بهترین گزینه برای حرفه ای شدن می داند.

فرشته الوندی کیست؟

بیست سال پیش، به خاطر علاقه ام به حوزه زیبایی ، تحصیل دانشگاهی ام در رشته ی کامپیوتر را رها کردم. وقتی هنوز این رشته برای جوانان جذاب و پر طرفدار بود اما من انتخابم این بود که وارد حوزه ی آرایشگری شوم. نمیدانم شرایط زمانه بود یا آنچه "بخت تازهکاران" مینامند، همه چیز آسان به نظر میرسید و رونق ایجاد شد.

دقت میخواست تا تغییراتی که به آهستگی دنیای دور و برت را زیر و رو میکرد دریابی اما شرایط آن طور نماند ...

مشکلات را دیدم و تجربه کردم. دیدم که چگونه نیروهایی که زحمت رشدشان را کشیده در چشم به هم زدنی جابجا میشوند. دیدم با جابجایی نیروهای اصلی، مشتریان هم مهاجرت میکردند. فهمیدم اگر درجا بمانی... توقف نکردهای به عقب رفتهای. دیدم که حتی یک لحظه غفلت از یادگیری رقیب را پیروز خواهد کرد.

فهمیدم که آرایشگری فن زیبائی نیست.فهمیدم که این کار منطقی دارد اما روح هم میخواهد.

خیلیها دوام نیاوردند.

از فن به "حرفه" و از "هنر" به "صنعت" سفر کردم. روح مبارز و تشنه آموختنم مرا به پیش راند.

"سالن زیبایی" خود را راهاندازی کردم ، موفق بودم اما این کافی نبود.

نبود حتی یک مشاور کاربلد در هنر و صنعت زیبایی وادار به جستجویم کرد، جستجوها نتیجه داد اما بهایش را با جان، زمان و هزینههایی گاه سنگین که کسب دانش و اطلاعات دربرداشت پرداختم.

بافعالیت در دانشکده ی خبر ، قاصد زیبایی شدم و در ادامه ی راه با تحصیل در رشته علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع کارشناسی ارشد از پایان نامه ای دفاع کردم که دغدغه ی آرایشگران سرزمینم بود: رشد فردی و ارتباطات میان فردی بر عملکرد و رضايت آرایشگران

موفق بودم؛ اما میخواستم موفقیت خود را با دیگران سهیم شوم، میخواستم بهایی را که من پرداختم،آنها نپردازند. امروز قواعد کلی همان است، اما مشکلات چند برابر سرعت تحولات به شما، امکان جستجوی بیش از اندازه را نخواهد داد.

مجال اشتباه نخواهید داشت، در بازار پر از رقیب خرد و کلان!

موسسه فرشته الوندی را تاسیس کردم و یک تیم حرفه ای از افراد فعال در حوزه کسب و کار و سالن زیبایی تشکیل دادم تا در این راه پر فراز و نشیب همراهتان باشم و طعم شیرین بیش از بیست سال تجربه در حوزه ی زیبایی را در اختیارتان بگذارم .

+20

بیش از 20 سال تجربه در صنعت زیبایی

+100

مشاور توسعه بیش از 100 سالن زیبایی

+2000

مشاوره به بیش از 2000 آرایشگر فعال و موفق

+20

مشاور بیش از 20 پروژه راه‌اندازی سالن زیبایی

همکاری, پیشنهادات و انتقادات

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما میدانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایدههای خوب به ذهن ما نمیرسد.

برای ارتباط با ما به شماره واتساپ 09022123253 پیام بدهید یا با شماره 09022123253 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید

فرم ثبت پیشنهادات و انتقادات