میکرو بلیدینگ ابرو و تفاوت آن با میکروپیگمنتیشن،میکروشیدنگ،میکروفیزرینگ

پیش از این،زمانی که هنوز از خانواده ی میکروبلیدینگ خبری نبود هیچ راهی نبود که بتواند دغدغه و ناراحتی هایی را که بابت زیبایی ابرو وجود داشت را برطرف کند.اما امروزه میتوان از طریق متنوع ترین روش های طراحی ابرو از شر مداد های ابرو،سایه ی ابرو و ژل خلاص شد و به صورت دلخواه ابروها را زیباتر جلوه داد. زیبایی و خود آرایی یکی از علایق بانوان است برای همین است که بیشتر افراد برای حفظ زیبایی خود هزاران راه را انتخاب میکنند. ابرو خود به تنهایی تاثیر زیادی در زیبا دیده شدن چهره دارد.بسیاری از بانوان از کم پشت بودن ابروهای خود گلایه مند هستند و سعی بر اصلاح نواقص ابروهای خود دارند. میکروبلیدینگ،میکروپیگمنتیشن،.میکروشیدنگ ومیکروفیزرینگ از پرطرفدارترین روشهای برای پر کردن ابرو هستند.و میتوان گفت بسیاری از مشکلات آرایشی در زمینه ی ابرو را حل کرده اند.

همین الان مشاوره سالن زیبایی دریافت کنید

برخی از این مقدمات عبارتند از :
کاربرد میکروبلیدینگ در دنیای آرایش و زیبایی

در اکثرا آرایشگاهها مراجعه برا میکروبلیدینگ کردن ابرو بسیار زیاده شده است.میکروبلیدینگ یک روش دیگر برای پر کردن ابروهای کم پشت است و در بین خانم ها محبوبیت بیشتری دارد.با یک قلم حرفه ای که از 12 الی 15 تا سوزن تشکیل شده انجام میشود.برخلاف میکروپیگمنتیشن که از طریق دستگاه انجام میگیرد این روش از طریق قلم ماده رنگی را به زیر پوست تزریق میکند و رنگ در زیر پوست ته نشین میشود و رنگ میگیرد.چون به لایه ی عمیق پوست تزریق میشود ماندگاری اش بیشتر است.علت طبیعی نشان دادن ابرو خط هایی است که شبیه ابرو است و جاهای خالی را پر میکند.

میکروبلیدینگ ابرو و تفاوت آن با میکروپیگمنتیشن، میکروشیدنگ و میکروفیزرینگ

همانطور که گفته شد میکروفیزرینگ یکی از روشها در زمینه ی طراحی ابرو هستند.کار با میکروفیزرینگ همانند میکروبلیدینگ با یک قلم که بلید نامیده میشود انجام میگیرد. نتیجه ی این کار ابروهای هاشور شده ی بسیار

همین الان پکیج قرارداد های سالن زیبایی را دریافت کنید
میکروشیدنگ ابرو

برای میکروپیگمنتیشن کردن ابرو از دستگاه مخصوص خودش استفاده میشود.این دستگاهها حاوی سوزن های یک بار مصرفی هستند که برای هرشخص به صورت جداگانه استفاده میشود و این باعث دلگرمی برای ایمنی بیشتر است.میکروپگمنتیشن برای سایه ی ابرو و هاشور ابرو استفاده میشود.عمل هاشور زدن از طریق تنظیم دور موتور و حرکت سوزن ها روی ابرو با دقت انجام میشود.کل مرحله ی انجام این روش بیشتر از میکروبلیدینگ طول میکشد.تفاوتی که با میکروبلیدینگ دارد به خاطر عمق قرارگیری رنگدانه ها است.آسیب پذیری پوست با انجام میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید