کارگاه آموزشی
رفتار پرسنل

ویژه مدیران سالن‌های زیبایی

فرم ثبت درخواست کارگاه

رفتار پرسنل شما موفقیت سالن زیبایی شما را می‌سازد

وقتی حدود چهار سال پیش کتاب رازهای سالن زیبایی من رو نوشتم و برای اولین بار راجع به هنر ارتباطی آرایشگران گفتم در اون زمان خیلی ها این مطالب رو جدی نگرفتند و خب معلوم بود که وقتی الان به اون افراد نگاه میکنم میبینم که خیلی هاشون کسب و کارهاشون رو از دست دادند یا در بهترین حالت هیچ پیشرفتی نکردند.

اما این روزها با توجه به اینکه افراد زیادی به صنعت زیبایی وارد شدند و خیلی هاشونم در لاین هایی که فعالیت میکنند بسیار ماهر هستند ولی به موسسه ما مراجعه میکنند و از اینکه مشتری ندارند و یا اینکه مشتری ها به سالنشون بر نمی گردند گله و شکایت دارند و نمیدونن که چطور این مشکل مهم و بزرگ رو حل کنند.

هدف از برگزاری این کارگاه دقیقا بر طرف کردن این دغدغه بزرگ و مشکلی هست که اکثر شما آرایشگران و مدیران با اون درگیر هستید و گاهی شما رو تبدیل به یک انسان افسرده و بی انگیزه میکنه. خب طبیعیه، خیلی سخته که من به عنوان یک آرایشگر کلی دوره ی آپدیت ببینم، کلی هزینه کنم، کلی زمان و انرژی و جوانی خودم رو بزارم هیچ نتیجه ای هم نگیرم.

توجه داشته باشید که قبل از اینکه مشتری کیفیت کار شما رو ببینه براساس رفتار و ظاهر شما در مورد شما قضاوت می کنه. آراستگی ظاهری و رفتار شما و پرسنل سالن زیباییتون نشان دهنده ویترین کار شماست و در اعتماد سازی و وفادار سازی مشتری نقش بسیار مهمی داره.

این کارگاه به صورت اختصاصی در سالن زیبایی شما برگزار میشه که در ادامه با روند این کارگاه و سر فصل های آموزشی اون بیشتر آشنا میشید

ساعت کارگاه آموزشی برای پرسنل سالن زیبایی

ساعت کارگاه آموزشی برای پرسنل سالن زیبایی

ساعت مشاوره اختصاصی با مدیر سالن و عارضه یابی

ساعت مشاوره اختصاصی با مدیر سالن و عارضه یابی

ارائه آیین نامه انضباطی و محصول منشی

ارائه آیین نامه انضباطی و محصول منشی

امکان برگزاری در تمام شهر های تهران

امکان برگزاری در تمام شهر های تهران

سرفصل‌های کارگاه

آداب رفتار حرفه ای آرایشگران

نحوه متقاعد سازی مشتری

اصول رفتار با مشتری جدید

رفتار با مشتری ناراضی

نحوه رفتار مدیر با پرسنل

تکنیک های نفوذ در دل مشتری

اهمیت آراستگی ظاهری

حفظ و وفادار سازی مشتری

رفتار پرسنل با یکدیگر و کار تیمی

عارضه یابی سالن زیبایی و پرسنل

مشاوره و عارضه یابی

در هرکاری وقتی به مشکل می خوریم یا می خوایم کار جدیدی رو شروع کنیم سراغ متخصص اون کار میریم. برای حل کردن برخی از مشکلات و پیدا کردن راهکار نیاز به سال ها تجربه در اون کار هست.

این روز ها با توجه به افزایش تعداد سالن های زیبایی و آرایشگران داشتن یک سالن زیبایی موفق و پر مشتری و یا تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای و موفق کار ساده ای نیست. آرایشگران و مدیران سالن زیبایی در مسیر موفقیت با چالش ها و سوالات زیادی روبه رو می شوند که داشتن یک مشاور سالن زیبایی در کنار آن ها می تواند بسیار مفید باشد و راه رسیدن به موفقیت را برای آن ها هموار تر کند.

ما در موسسه فرشته الوندی برای آرایشگران و مدیران سالن های زیبایی امکان دریافت مشاوره حضوری و آنلاین را فراهم کردیم تا بتوانید در هر کجا که هستید از خدمات مشاوره ما بهرمند شوید.

جلسات مشاوره به صورت خصوصی با سرکار خانم فرشته الوندی، مشاور سالن های زیبایی برگزار می شود. سالن های زیبایی که در تهران هستند می توانند از خدمات عارضه یابی و مشاوره نیز استفاده کنند

امکان برگزاری در همه‌ی شهرهای ایران

کارگاه رفتار پرسنل سالن زیبایی و عارضه یابی به صورت خصوصی در سالن زیبایی شما برگزار میشه و شما در هر شهری که هستید می تونید برای سالن زیبایی خودتون این کارگاه رو درخواست بدید و خودتون رو به یک سالن زیبایی برند در شهرتون تبدیل کنید.

هزینه رفت و آمد و هتل به عهده ی سالن زیبایی میزبان است.

درخواست کارگاه آموزشی

اگر مایل به برگزاری کارگاه رفتار پرسنل و عارضه یابی در سالن زیبایی خود هستید، لطفا به شماره واتساپ 09022123253 پیام بدهید یا با شماره 09022123253 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

هزینه برگزاری این کارگاه در سالنهای زیبایی تهران 9.800.000 تومان و برای سالنهای زیبایی سایر شهر ها 14.800.000 تومان می باشد.

فرم ثبت درخواست کارگاه

سوالات متداول

دیدگاه خود را بنویسید