پکیج قراردادهای سالن زیبایی

انواع قراردادهای سالن زیبایی

تخفیف ویژه پکیج کامل قراردادها

2490000

برخی از این مقدمات عبارتند از :
چرا باید این محصول را تهیه کنم؟

برای داشتن مجموعه حرفه ای و سودآور همیشه باید اطلاعاتمان به روز باشد

و با آگاهی کامل از شرایط بازار ،قوانین کار و منابع انسانی خوب بهره گرفت.

در اینجا به مبحث قوانین کار، محکومیت ها، جرائم، باید ها و نباید ها و چگونگی مدیریت منابع انسانی میپردازیم.

یکی از مهمترین کارها برای بهبود روابط همکاری و مدیریت منابع انسانی در سالن‌های زیبایی داشتن قرارداد و نوشتن پیمان نامه هایی است که مابین مدیر سالن زیبایی و افرادی که در سالن زیبایی مشغول به کار هستند میباشد.در صورتی که حین استخدام یا بعد از آن اگر طرفین اژ حق و حقوق خود مطلع نباشند مطمئنا در آینده دچار سوتفاهم ها و مشکلاتی می شوند که میتواند برای هر دو طرف بسیار گران تمام شود.

در ثانی با توجه به قوانین کار و اجباری بودن داشتن قرارداد برای پرسنل سالن های زیبایی، پس برای هر مدیر سالن زیبایی لازم و ضروری است

با داشتن قراردادهای کامل و دقیق فی ما بین کار و کارفرما از مشکلاتی که در آینده ممکن است بر ایشان وارد شود جلوگیری کرده و همچنین از جرائم و محکومیت های قانونی که منجر به پرداخت هزینه های سنگین و در مواردی پلمپ سالن شود جلوگیری کرد.

برای مثال:

در سال ۱۳۹۸کمترین جریمه برای نداشتن قرارداد برای سالن های زیبایی x ریال بوده که مطمئنا در سال جدید این مبلغ اضافه خواهد شد .

از دیگر فواید داشتن قرارداد و انجام آن این است که هم آرایشگران و هم صاحبان سالن زیبایی به حقوق خود آگاهی می یابند و می توانند به پیشرفت مجموعه خود کمک شایانی کنند.
سوال: از کجا باید شروع کنیم؟

برای شروع حضور وکیل به عنوان مشاور و کسب و کارمان میتواند بهترین گزینه برای پیشبرد اهداف و تسهیل در زمینه ی قانونی بودن کارمان است.

بعد از آن تهیه و تنظیم قرارداد برای تمام افرادی است که در سالن زیبایی ما فعالیت میکنند.به صورتی که تمام حق و حقوق آنها رعایت شود و هر دو طرف قرارداد از شرایط نوشته شده در آن سود ببرند.

باید توجه داشته باشیم علاوه بر فواید زیادی که نوشتن قرارداد با پرسنل، اعم از آگاهی آرایشگران در مورد حقوق قانونی خود و باید ها و نباید های کاری شان دارد وجود قرارداد

در مجامع قانونی باعث می شود در خصوص قانون کار و بیمه تامین اجتماعی جرائم سنگین و محکومیت های صاحبان سالن زیبایی و پرداخت هزینه های فوق العاده زیاد اتفاق نیافتد.

مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی با در اختیار داشتن وکلای مجرب و بیش از ۱۷سال تجربه در زمینه ی مدیریت سالن های زیبایی و با توجه به نیازسنجی بیش از ۱۰۰سالن زیبایی قراردادهایی را تنظیم کرده تا با در اختیار داشتن آنها میتوانید از تمام جرائم و محکومیت های قانونی، خود را مصون بدارید و با خیال راحت به کسب و کارتان بپردازید و خشنود باشید که همواره مسیری را ادامه میدهید که از نظر قانونی هیچ ضرری شما را تهدید نمیکند

و در واقع سالن زیباییتان را ایمن میکند تا با کیفیت و قدرت بهتری به راهتان ادامه دهید.

برای دریافت پکیج قرارداها کافی است همین الان اقدام کنید و علاوه بر دریافت کلیه ی قراردادهای مربوط به کسب و کارتان مطالبی در مورد قانون کار و باید ها و نباید های آن که به صورت هدیه روی این پکیج ها است

استفاده کنید
اگر این محصول را تهیه نکنم چه اتفاقی میافتد؟

باورکنید هیچ چیز تغییر نمیکند همه چیز مانند قبل هست

و حتی با پول این محصول می توانید برای خود یک شامپو تهیه کنید ( البته شامپو بعد یک مدت تمام میشود اما این محصول برای شما مدت ها می‌ماند و دیگه نیاز به تهیه محصول مشابه ندارید)

اما ممکن هست شما هم مانند خانم (الف-ر) در یک سال مجبور باشد 17 میلیون جریمه پرداخت کنید

بهانه هایی که مانع رشد کسب و کارمان می‌شود

الان سرم شلوغ هست و کارهای مهمتر دارم

فکر نمی‌کنم اثری داشته باشه

خیلی گرون هست!

ببینم کسی تهیه کرده

یکم سرم خلوت تر شد بررسی میکنم


تا زمانی که مثل قبل فکر و رفتار می کنید انتظار پیشرفت نداشته باشید

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید