چطور تبلیغات کنیم؟

چیزی که این روزها همه ی آرایشگران و سالن های زیبایی در فکر اون هستند ، تبلیغات و در پی اون افزایش مشتری و در نتیجه بیشتر شدن درآمدشون هست. به همین خاطر افرادی که از کم بودن مشتری طاقتشون طاق شده و هزینه هاشونم رفته بالا به هر کاری دست میزنن تا بتونن ایجاد درآمد کنند.

امروز چند نکته ساده رو بهتون میگم که با دقت به این نکات کسب و کارتون رو حساب شده تر انجام میدید.

این نکات رو توی ذهنتون حک کنید:

اول از همه شما به عنوان مدیر یا آرایشگر انقدر باید کارتون خوب و تمیز باشه که مشتری هیجان زده بشه از کار شما.

اگه نتیجه ی نهایی کار شما اینطوری نیست با تمرین و داشتن مربی حرفه ای خودتون و آرایشگرهاتون رو به این درجه از مهارت برسونید.

در واقع این اصل میگه هر مشتری راضی یک مبلغ فعال برای سالن شماست.

نکته دوم شما باید به عنوان سرمایه گذاری و نه هزینه مبلغی رو بر اساس درآمد و توقع بازار به عنوان تبلیغات صرف کنید. یادتون باشه نظم در تبلیغات و مستمر بودنش بسیار مهمه حتی زمان هایی که بازار کار شما هم خوبه تبلیغ کنید. اگر یک نگاه به بهترین برند های دنیا بندازید میبینید که هنوز بعد از ۵۰-۶۰سال در حال انجام تبلیغات هستند. توجه شما رو جلب میکنم به برند هایی مثل کوکا کولا یا پپسی. پس تبلیغ مستمر رو جزو اساسی ترین کارهای خودتون بدونید. چه یک سالن زیبایی داشته باشید و یا حتی یک آرایشگری باشید که برای خودتون کار میکنید.

کلید طلایی

و اما میخوام یه کلید طلایی بهتون بدم که معجزه میکنه گیمیفیکیشن یا بازی با مشتری مبحثی که این روزها سالن های معتبر و معروف به خوبی ازش استفاده میکنند. و کلی درامد برای خودشون رقم میزنن اگه میپرسین گیمیفیکیشن چیه باید بهتون بگم به صثرت کلی شرایط ترغیب کننده ای که ما برای مشتریهاتون میزارید رو گیمیفیکیشن میگن به عنوان مثال شما میتونید به مشتری هاتون اطلاع رسانی کنید اگر کسی رو به عنوان مشتری به سالن شما معرفی کنند میتونند دفعه بعدی که به سالن شما میان ، شما براشون تخفیف لحاظ کنید. راجع به گیمیفیکیشن توی قسمت های بعد بیشتر حرف میزنیم.

پادکست آرایشگرساز رو به دوستان خودتون هم معرفی کنید و در رشد و موفقیت عزیزانتون سهیم باشید.

مثل همیشه موفقیت و شادیتون آرزومه

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

دیدگاه دوستان

:

عالی مثل همیشه

:

عالی مثل همیشه