برندسازی سالن های زیبایی

من همیشه وسواس خاصی برای برندسازی و مارک ها دارم. مثلا برندسازی سالن های زیبایی یکی از مهم ترین موضوع هایی هست که به آن اهمیت می دهم. از رنگ ها گرفته تا نوشته ها و اینکه آیا حس شوخ طبعی درون برند مورد نظر جای می گیرد، تمامی این موارد بسیار هوشمندانه باید ساخته و پرداخته شوند.برند ها در هر موردی چه صنعتی و تجاری بسیار برای تجارت مورد نظر مهم هستند. بعضی از برندها دارای جان و حقیقتی خاص و زیبا هستند و برخی نیز بسیار بی جان و خشک و فاقد هر گونه زیبایی هستند. در این مقاله به برندسازی سالن های زیبایی می پردازیم که این نوع برندسازی بر اساس مشتری مداری و شخصیت شناسی پایدار است. اگر شما دارای یک سالن هستید پس این مطلب را از دست ندهید و از یک برند خارق العاده استفاده کنید. با مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی همراه باشید.

برخی از این مقدمات عبارتند از :
برند چیست؟
 • یک نام تجاری است، جوهر و روح یک تجارت است که از روش های زیر نشان داده می شود:
 • چگونه با مشتری خود ارتباط برقرار می کنید
 • سبک نوشتاری و صحبت کردن
 • نام و آرم شما
 • رنگ ها و فونت های شما
 • تصاویر شما

نگاهی بیندازیم به یک شرکت زیبایی که همه ما می شناسیم و مارک قدرتمندی که آنها ایجاد کرده اند را مورد بررسی قرار دهیم: یک مارک از چیز به عنوان “موردی دست نخورده” عبور می کند در اصل برند شما نشان می دهد به مشتری خود چه می خواهید بگویید و این برند فقط مخصوص شما است و کسی دیگر نمی تواند تبلیغات شبیه به شما را داشته باشد و باعث می شود در جهان برندهای آن مکان، بسیار مشهور شوید.

چرا برندسازی سالن مهم است
 • با برندسازی سالن های زیبایی رقابت شدیدتر از همیشه می شود. یک برند همان چیزی است که باعث می شود شما بهترین را به افراد نشان داده و تبلیغات خود را به نحو عالی انجام دهید تا در کارتان پیشرفت کنید.
 • این امر شما را وادار می کند تا “مشتری ایده آل” خود را شناسایی کنید و به شما قوانین و راه های برقراری ارتباط را نشان می دهد.
 • این امر به جذب مناسب افراد ، “شهر” شما ، که با ارزش ها و مارک تجاری شما ارتباط دارند ، کمک می کند.

اگر یک برند سازی قوی نداشته باشید چه اتفاقی می افتد
 • شما رقابتی نیستید: هر کاری که می کنید توسط رقبای خود کپی شده و شاید حتی کار شما بسیار نامناسب جلوه میکند.
 • شما در مورد برخی کارها گیج می شوید: هر بار که می خواهید کارتان را گسترش دهید و تبلیغات گسترده ای دارید بدون برند انگار بی هویت هستید.
 • شما به وضوح نمی توانید ارتباط درستی را برقرار کنید: ارتباطات سخت تر می شود زیرا شما با افراد اشتباهی برخورد می کنید که برای کارتان نامناسب هستند.
 • شما برجسته نیستید: کار شما برجسته نمی شود، زیرا شما فقط کاری را انجام می دهید که آسان است و کار شما جلوه خاص خود را در بین افراد ندارد.
 • شما با برندسازی سالن زیبایی حتی چیزهایی را ایجاد می کنید که با آنها شخصاً شناسایی می شوید و این باعث می شود همه چیز سرگرم کننده ، آسان تر و بهتر شود.
 • اگر یک مارک قوی نداشته باشید ، در واقع عواقب جدی برای شما وجود دارد. شاید برخی از این موارد را در تجارت خود مشاهده کرده باشید، پس در اینصورت می توانید برندسازی را شروع کنید.

اگر تا به حال در برندسازی سالن خود این نوع مسائل را تجربه کرده اید ، به احتمال زیاد مشکل برند تجاری را دارید. اما نگران نباشید ، ما یک دستور العمل برای رفع آن داریم.
دستور العمل برند سازی

راز ساخت یک مارک ستاره ای برای سالن شما یک دستور العمل ساده (اما فوق العاده قدرتمند) است:

مشخصات مشتری کامل شما + شخصیت شناسی سالن شما = برند شما

این بدان معنی است که نام تجاری شما باید با ترکیبی از مشتری مداری کامل مشخص شود و شخصیت سالن شما را نشان دهد. این دو را با هم ترکیب کنید و برند خود را داشته باشید که سپس از طریق بصری مانند نام ، لوگو و رنگ بیان برند خود را ارائه دهید.

باید بدانید که برندسازی سالن های زیبایی برای پیشرفت کار شما بسیار مهم است. اصلا نگران نباشید مشاوره های زیادی در این باره انجام می شود و مقالات زیادی نوشته شده است که ارز ش برند سازی را بالا می برد. بنابراین حرف آخر این مقاله این است که شما باید به دنبال بهترین برند برای خود باشید تا بتوانید در دنیای کار خود مشهور شده و حرف اول را بزنید. بنابراین برندسازی دارای اهمیت فراوانی است که در صورت تحقیق در این مورد حتما به طور کامل متوجه خواهید شد. با این مقاله همراه باشید و هر گونه سوال در این باره دارید را می توانید از مشاور مربوطه بپرسید.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید