مشاوره آرایشگاه
مشاوره سالن زیبایی

نحوه مشاوره: حضوری یا غیرحضوری (تلفنی، ویدئو چت و…)

مشاوره آنلاین:

 • یک ساعت مشاوره تلفنی یا واتس اپ تصویری 490.000 تومان

مشاوره حضوری:

 • یک ساعت مشاوره حضوری در تهران 900.000تومان

مشاوره حضوری:

 • تور داخل سالن در تهران یکروزه 1.900.000 تومان

شامل حضور در سالن زیبایی، رصد کردن مشکلات و موانع، بررسی نقاط قوت و ضعف سالن و ارائه راهکار های علمی مرتبط در جهت بهبود شرایط کسب و کار سالن، به همراه آیین نامه انضباطی و پرسش و پاسخ آنلاین (20 دقیقه)

توجه : تور یکروزه داخل سالن برای هموطنان عزیز در شهرهای مختلف ایران هم قیمت تهران است واقامت و هزینه ایاب و ذهاب به آن اضافه خواهد شد

برخی از این مقدمات عبارتند از :
سلام فرشته الوندی هستم

با توجه به تجربیاتی که در حوزه آرایشگری دارم شما می توانید هرگونه سوال در خصوص تاسیس، ارتباطات و ارتقاء سالن خود را از طریق مشاوره با من در میان بگذارید.

مباحث مورد بررسی در مشاوره سالن زیبایی:

تردیدی نیست با بهره مندی از مشاوره سالن زیبایی میتوانید گام موثری در موفقیت و البته پیشرفت سالن زیبایی خود بردارید. در ادامه سعی داریم به بررسی مباحث مهم در جلسات مشاوره برای سالن زیبایی بپردازیم. آنچه که در این گونه از جلسات مورد بحث و ارزیابی قرار می گیرد شامل :

 • حفظ و وفادارسازی مشتریان
 • مدیریت سالن
 • کمپین تبلیغاتی
 • شیوه صحیح جذب پرسنل
 • روش تبلیغات و بازاریابی صحیح
 • برندسازی شخصی
 • برندسازی سالن
 • جذب مشتری جدید
 • دیجیتال مارکتینگ

آشنایی با هر کدام از موارد یاد شده در این بخش می تواند به طور ویژه در محبوبیت سالن زیبایی مذکور نقش موثری داشته باشد شما باید به صورت آگاهانه هر کدام از پارامترهای یاد شده را مورد توجه قرار دهید و این امر بدون آشنایی با نحوه ی برخورد در مورد هر کدام موثر نخواهد بود. مشکلی که بسیاری از مدیران سالن های زیبایی با آن روبرو هستند در بیشتر مواقع آن است که تخصص کافی برای کسب و کار را ندارند اگر چه شما در این حوزه ممکن است استعداد و تجربه ی بی نظیری دارید ولی اگر از نکات بازاریابی و مدیریت کسب و کار خود غافل نباشید موفقیت به این آسانی نخواهد بود به همین دلیل بهره مندی از مشاوره امری الزامی می باشد و با به وجود آمدن بازار رقابتی تنها راه چاره برای موفقیت البته به دست آوردن مشتریان بیشتر به همراه سود کلان می باشد.

برخورداری از مشاوره سالن زیبایی:

برخورداری از مشاوره سالن زیبایی یکی از گزینه های اصلی برای موفقیت در کسب و کار مذکور می باشد. افرادی که در این زمینه مشاوره و اطلاعات ویژه را در اختیار شما قرار میدهند به صورت آپدیت نبض بازار را به دست می آورند آنها اطلاعت کامل و جامعی را برای موفقیت طبقه بندی می کنند و زمان آن رسیده است از این نوع خدمات برای پیشرفت هر چه بیشتر بهره مند باشید. برای افرادی که قصد تاسیس سالن زیبایی را دارند زیرا دریافت مشاوره می تواند بسیار مطلوب باشد شما در این مرحله اطلاعات کافی در مورد نحوه ی انتخاب پرسنل، انتخاب مکان زیبا و .. را فرا می گیرید و با یک مشاوره ی جامع گام های سنجیده ای در این مسیر برخواهید داشت. رضایت مشتریان نقش بسیار مهمی در محبوبیت یک سالن زیبایی دارد ولی چه مواردی می تواند به طور کامل رضایت مشتریان را فراهم سازد ؟

از سوی دیگر بهره مندی از بازاریابی دیجیتالی نیز به دلیل حضور وسیع و گسترده ی اینترنت در زندگی روزمره ی ما نیز می تواند نتایج بسیار مطلوبی را به همراه داشته باشد ولی یک بازاریابی در این مینه چگونه صورت گیرد که در حین معرفی سالن زیبایی یاد شده بتواند اطمینان کافی را نیز فراهم کند. اطلاعات کامل در این مورد و البته موارد مختلف در جلسات مشاوره سالن زیبایی در اختیار شما قرار داده می شود.
مزیت مشاوره سالن زیبایی:

مزیت استفاده از توصیه های ارائه شده در جلسات مشاوره سالن زیبایی ان است که شما اطلاعات کافی برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود را به دست می آورید. نکاتی از جمله یافتن پرسنل قابل قبول تا نحوه ی افزایش قیمت ها با در نظر گرفتن افزایش هزینه ها بدون تحت کنترل قرار دادن مشتریان می تواند مباحث جامعی باشد که در این نوع از جلسات مورد بحث قرار می گیرد. با برخورداری از مشاوره میتوانید به راحتی برنامه ی خاصی برای همه ی اقداماتی که صورت می گیرد از قبل تهیه کنید این امر نقش موثری در مدیریت شما خواهد داشت به گونه ای که اگر تخصص کافی نداشته باشید مدیریت بحران ها در بسیاری از موارد غیر ممکن خواهد بود. توجه کنید ارائه خدمات عالی اگرچه جزو اصلی ترین پارامترهای مورد نیاز برای موفقیت می باشد ولی بدون در نظر گرفتن اصول خاص کافی نخواهد بود و مشکل بسیاری از مدیران سالن های مشاوره نیز همین است که کارهای مهم کسب و کار خود را به تاخیر می اندازند.
دریافت مشاوره سالن زیبایی:

برای دریافت مشاوره سالن زیبایی فرصت های بسیاری در دسترس شما است ولی توجه به این نکته امر الزامی ست که اطلاعات یاد شده را از چه افرادی با چه تخصصی فرا می گیرد؟ حضور شما در همه ی جلسه های مشاوره نیز از دیگر عوامل موثر در فراگیری موضوعات مختلف می باشد. تحت هیچ شرایط مزیت استفاده از این نوع مشاوره را دست کم نگیرید توجه کنید اگر شما تخصص کافی در ارائه ی خدمات دارید تنها دلیلی که می تواند مانع پیشرفت شما باشد عدم داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می باشد. با استفاده از کاملترین مشاوره سالن زیبایی دیگر اجازه ندهید رویاهایتان در موفقیت شما فقط رویا بماند باید دست به کار شوید به ویژه در دنیای امروزه به دلیل رقابت شدید بین کسب و کارهای مختلف بدون داشتن اطلاعات کافی موفقیت شما غیر ممکن خواهد بود.

تا زمانی که مثل قبل فکر و رفتار می کنید انتظار پیشرفت نداشته باشید
در طول سال ها مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی نمونه های زیادی مشاهده شده که افرادی با مهارت بالای آرایشگری و خدمات زیبایی اقدام به تاسیس سالن زیبایی کرده اند، اما با وجود این مهارت بالا نتوانسته اند کسب و کار موفقی داشته باشند و مدتی پی از افتتاح مجبور به تعطیلی سالن شده اند. این افراد معمولا تا مدت کوتاهی پس از افتتاح هم به خوبی از پس مدیریت سالن بر می آیند و موفق به نظر می رسند اما زمان زیادی لازم نیست تا کار به تعطیلی بکشد. این افراد معمولا با این سوال به خدمات مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی مراجعه می کنند که علت عدم موفقیت شان در اداره کسب و کار چیست؟

در سال های اخیر با گسترش شبکه های اجتماعی و مطرح شدن بازاریابی دیجیتال در فضای کسب و کار ها، مشکل ذکر شده برای برخی کسب و کارهای سابقه دار هم بوجود آمده و دیده می شود سالن های با مشتری زیاد هم رفته رفته مشتری های سابق خود را از دست می دهند و در شرایط کنونی اقتصاد کشور مجبور به تعطیلی می شوند، مشکل بزرگ تر اینجاست که معمولا مدیران اینگونه کسب و کار ها به دلیل سابقه کاری بالا نیازی هم به خدمات مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی نمی بینند و در نتیجه سقوط آن ها محتمل تر خواهد بود. به همه این ها این نکته را هم باید اضافه کرد که تا چند سال آینده با کسب و کارهایی که به شیوه قدیمی به دنبال جذب مشتری اند و به دنبال اداره سالن خود با روش های سنتی هستند، باید خداحافظی کرد. این یک واقعیت است آن هایی که با روش های به روز وارد بازار کسب و کار نمی شوند، با گذر زمان امکان رقابت را از دست می دهند و آن هایی که با روش های نوین مدیریت کسب و کار فاصله می گیرند، در دنیای رقابت جا می مانند.

به روز نبودن نتیجه ای جز شکست کسب و کار ندارد

چرا به مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی احتیاج دارم؟

اینکه در دنیای امروز بدون گرفتن مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی امکان ورود به کسب و کار سالن های زیبایی و رقابت بسیار پایین می آید، یک واقعیت است. واقعیتی که از نیازهای دنیای کسب و کار بر می خیزد. امروزه علاوه بر مهارت در انجام یک کار، توانایی مدیریت و رهبری، ایجاد برند، بازاریابی به خصوص در فضای مجازی، هدف گذاری کسب و کار و…. برای موفقیت در کسب و کار حیاتی است، اما جای نگرانی چندانی هم نیست، همه این توانایی ها قابل یادگیری هستند، دلیل نیاز شما به مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی هم در همین نکته نهفته است.

برای راه اندازی سالن به چه مشاوره هایی نیاز دارم؟

در خدمات مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی اولین چیزی که شما به آن نیاز دارید، مشاوره برندسازی است. در این مرحله به مسائلی مثل لزوم انتخاب نام مناسب، شخصیت سازی برند، نکاتی در خصوص طراحی لوگو و همچنین طراحی هماهنگ و متناسب همه اجزای سالن با برند پرداخته می شود.

در قدم بعدی لازم است به مکان راه اندازی سالن توجه داشته باشید، در خدمات مشاوره ایجاد سالن در این قدم مهم با آموزش های لازم و مشاوره در خصوص ویژگی های مکان مناسب برای سالن زیبایی و بهره گیری از فرهنگ اجتماعی منطقه مورد نظر شما در کنارتان خواهیم بود.

پرسنل سالن شما شاید مهم ترین بخش از کسب و کار است که باید به آن اهمیت بدهید، پرسنل هم در ارائه خدمات با کیفیت، هم در پرورش برند شما و هم در جذب و نگهداری مشتری بسیار نقش دارند. ارائه اطلاعات و آموزش های جامع در زمینه جذب پرسنل و آموزش به آن ها از دیگر خدماتی است که به عنوان مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی به شما ارائه خواهد شد.
کنترل قیمت و هزینه ها در شرایط اقتصادی امروز جزیی جدایی ناپذیر از فرایند مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی است، نیازی به تاکید نیست که با وجود سرعت بالای رشد قیمت مواد اولیه، صاحبان سالن ها در دوراهی افزایش قیمت خدمات یا کاهش حاشیه سود قرار می گیرند. در این میان رسیدن به نقطه بهینه که هم قیمت ها افزایش چندانی نداشته باشند و هم حاشیه سود مورد نیاز فراهم شود، کار آسانی نیست. ما در ارائه خدمات مشاوره ای خود علاوه بر توجه به این مسئله راهکارهایی نیز در جهت کاهش هزینه ها و مدیریت قیمت ها در اختیارتان می گذاریم.

مدیریت هزینه ها بخش مهمی از مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی است

تصور کنید مکان سالن را مشخص کرده و دکوراسیون آن را اجرا کرده اید، فرایند جذب و آموزش پرسنل هم انجام شده و به قیمت بهینه خدمات هم دست یافته اید، در یک کلام سالن شما آماده به کار است. حالا اما قدم مهم برای سرپا ماندن کسب و کار شما باقی مانده، شما نیاز به تبلیغات برای شناساندن برند خود و جذب مشتری دارید. ناگفته مشخص است که دنیای دیجیتالی امروز هم بهترین راهکار تبلیغات را بازاریابی دیجیتال می داند. در مسیر ارائه خدمات مشاوره ایجاد و مدیریت سالن زیبایی ما با راهکارهای تبلیغاتی مجازی و راه اندازی کمپین های دیجیتال همراه شما خواهیم بود. علاوه بر این ها با آموزش های لازم در جهت جذب و نگهداری مشتری هم مسیر تبلیغات و برند سازی را تکمیل خواهیم کرد.

نکته ای که در فرایند راه اندازی سالن زیبایی لازم است به آن توجه ویژه داشته باشید این است که شاید در ابتدا به نظر برسد با نگاه به دیگر مجموعه ها و استفاده از مهندسی معکوس برندهای دیگر می توان به راحتی کلیه موارد ذکر شده را بدون نیاز به خدمات مشاوره اجرا کرد و از پرداخت هزینه مشاوره معاف شد اما واقعیت اینجاست که افراد زیادی با این مدل تفکر وارد عرصه کسب و کار سالن زیبایی شده اند اما در ادامه با مشکلات زیاد و بحران های متعدد مواجه شده اند، این افراد بعد از بروز بحران در کسب و کار به فکر دریافت مشاوره ایجاد سالن زیبایی میفتند و مجبور می شوند بسیاری از هزینه ها را دوباره انجام دهند، دریافت مشاوره در ابتدای فرایند راه اندازی سالن نه تنها به کاهش هزینه ها کمک می کند بلکه از خراب شدن برند و اتلاف وقت و سرمایه فراوان نیز جلوگیری می کند
اگر این محصول را تهیه نکنم چه اتفاقی میافتد؟

باورکنید هیچ چیز تغییر نمیکند همه چیز مانند قبل هست

و حتی با پول این محصول می توانید برای خود یک شامپو تهیه کنید ( البته شامپو بعد یک مدت تمام میشود اما این محصول برای شما مدت ها می‌ماند و دیگه نیاز به تهیه محصول مشابه ندارید)

اما ممکن هست شما هم مانند خانم (الف-ر) در یک سال مجبور باشد 17 میلیون جریمه پرداخت کنید

بهانه هایی که مانع رشد کسب و کارمان می‌شود

الان سرم شلوغ هست و کارهای مهمتر دارم

فکر نمی‌کنم اثری داشته باشه

خیلی گرون هست!

یکم سرم خلوت تر شد بررسی میکنم

ضمانت بازگشت وجه

وب سایت مجموعه تحقیقات فرشته الوندی تمامی محصولاتی که در صفحات آنها متن بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت یک هفته پس از استفاده می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

شماره حساب

بانک سپه- به نام فرشته الوندی

5892101202153850

جهت مشاوره حضوری واتس اپ پیام بگذارید

09013393988

نحوه مشاوره: حضوری یا غیرحضوری (تلفنی، ویدئو چت و…)

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید