مزایای استفاده از لنز عروسی در میکاپ

لنز عروسی لنز عروسی باعث زیباتر شدن میکاپ می­شود. چشم عضوی مهم در زیبایی محسوب می­شود. هر چند که رنگ چشم هر شخص زیبایی خاصی به آن فرد می­دهد. اما از آنجایی که جشن عروسی برای هر شخصی بسیار مهم است و می­خواهد خاص و منحصر به فرد باشد گذاشتن لنز عروسی گزینه خوبی است.

با مجموعه آموزشی فرشته الوندی همراه باشید.

برخی از این مقدمات عبارتند از :
لنز

لنز وسیله ای پلاستیکی مانند است که شبیه قرنیه چشم طراحی شده است. ورنگ­های مختلفی مانند طوسی، عسلی، سبز، آبی، عسلی- طوسی و … دارد. که برای زیباتر شدن بهتر است. از رنگ مناسب آن با توجه به چهره و نوع میکاپ و رنگ موی خود استفاده کنید. استفاده از لنز عروسی قاعدتا به زیباتر شدن چهره شما می­کند ولی ابتدا باید توجه داشته باشید که چشم شما به لنز حساسیت نداشته باشد. و به تاریخ مصرف لنز هم توجه کنید زیرا لنزها نیز مانند سایر وسایل آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرفی دارند و تاریخ مصرف لنزها معمولا از چند ماه تا یک سال است و اگر تاریخش گذشته باشد باعث اذیت چشمتان می­شود. همچنین برخی لنزها باعث درشت نشان دادن چشم شما می­شود که این هم یکی از دلایلی است که استفاده از لنز عروسی برای میکاپ جشن عروسی گزینه خوبی است و هچنین لنز به علت تغییر رنگی که به چشم می­دهد. چهره را متفاوت با سایر مواقع می­کند. و اگر دوست دارید در شب عروسیتان تغییر چشم گیری داشته باشید و خاص و متفاوت بشوید از لنز عروسی حتما در میکاپ خود استفاده کنید.

لنز طبی

لنز طبی برای آن دسته از افرادی که چشمشان ضعیف است و نمی­ خواهند از عینک استفاده کنند طراحی شده است. لنز طبی دارای شماره است و باید شماره چشم توسط پزشک تأیید شود و پس از آن با توجه به شماره دقیق چشم خود لنز مورد نظر خود را تهیه نمایید. لنز طبی مانند لنزهای زیبایی دارای رنگ­های مختلفی هستند و شما می­توانید رنگ دلخواه خود را با توجه به شماره چشمتان استفاده کنید که هم باعث زیبایی و هم دید بهترتان می­شود. عروس خانم هایی که عینکی هستند. می­توانند از لنز عروسی که طبی هم باشد استفاده کنند که چهره زیباتری نسبت به عینک به آنها می­دهد همچنین لنز طبی بی رنگ برای کسانی که نمی­خواهند رنگ چشمشان تغییر کند و متوجه لنز گذاشتن آنها شود طراحی شده است. و لنز طبی مانند لنزهای زیبایی دارای تاریخ مصرف چند ماهه تا یک سال هستند که تاریخ مصرف استفاده از لنز بسیار مهم است. زیرا اگر تاریخش به اتمام برسد و از آن استفاده کنید باعث اذیت کردن چشم و آسیب رسیدن به آن می شود و بسیار خطرناک است. لنزهای طبی معمولا حساسیت زا نیستند اما باز هم با این حال ممکن است برخی افراد نسبت به آن حساسیت داشته باشند که در این صورت باید با پزشک خود مشورت کنند. لنز طبی برای ورزشکاران عینکی نیز بسیار مناسب است زیرا عینک در بیشتر ورزش­ها مخصوصا ورزش هایی که با توپ هستند بسیار خطرناک است و امکان پذیر نیست و اگر عینک خود را بردارند نیز دیدشان کاهش می­یابد و باعث می شود نتوانند به خوبی عمل کنند و بسیار تأثیر منفی در حرکت و نتیجه­شان می­گذارد. در کل لنز عروسی و لنز طبی تفاوتی در ظاهر با هم ندارند و تنها تفاوتشان در شماره داشتن لنزهای طبی است.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید