Service
ارائه مشاوره برای تاسیس سالن زیبایی

با توجه به درآمد سازی های بزرگ و پتانسیل هایی که این حوزه در خود جای داده است امروزه اگر به آن صنعت زیبایی نگوییم

چاره ای نداریم که آن را (هنر-صنعت) زیبایی بنامیم.

در واقع تلفیق کلمه ی هنر و صنعت ، در اینجا دو بال قدرتمند میسازد که میتواند کسب و کار راه اندازی شده را به پرواز درآورد.

با توجه به درآمد سازی های بزرگ و پتانسیل هایی که این حوزه در خود جای داده است امروزه اگر به آن صنعت زیبایی نگوییم

چاره ای نداریم که آن را (هنر-صنعت) زیبایی بنامیم.

در واقع تلفیق کلمه ی هنر و صنعت ، در اینجا دو بال قدرتمند میسازد که میتواند کسب و کار راه اندازی شده را به پرواز درآورد.

فرایند راه اندازی سالن زیبایی

وقتی صحبت از راه اندازی سالن زیبایی می کنید باید این را بدانید که در واقع قصد راه اندازی یک واحد صنفی را کرده اید که شما را وارد حوزه کارآفرینی خواهد کرد.

پس باید این موضوع را در خاطر داشته باشید با اقدام برای راه اندازی یک سالن زیبایی شما باید فنون و مهارت های یک کارآفرین موفق را بیاموزید.

شما می خواهید مجموعه ای را گرداورید که افراد متخصص و با تجربه در آن به فعالیت بپردازند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن برای مخاطبان ومراجعینی که به سالن شما می آیند ارزش افزوده ایجاد کنید و خدمات و محصولاتی به آنها ارئه کنید تا آنها شما را در بین سایر سالنهای زیبایی انتخاب کنند و مشتری همیشگی شما گردند.

پس از همین لحظه باید با علم این کسب و کار آشنا شوید و برای آگاهی بیشتر، وقت و هزینه صرف کنید. در واقع شما با این کار زمان و بودجه ای را که در نظر گرفته اید را سرمایه گذاری میکنید تا در مدت زمان معلومی که برای آن برنامه ریزی خواهید کرد به سود مطمئن منجر شود.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است اگر تا به الان ، تجربه راه اندازی یک کسب و کار زیبایی را نداشته اید شما باید با افراد و یا شرکت هایی که در این زمینه تجربه کافی را دارند مشورت و از راهنمایی های آنان استفاده کنید . زیرا با انجام یک کار اشتباه مخصوصا در ابتدای راه ممکن است به شکست و پایان کار شما در این حوزه منجر شود.

مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی در تلاش است تا افراد حقیقی یا حقوقی که قصد وارد شدن به هنر-صنعت زیبایی را دارند را در این مسیر پر فراز و نشیب همراهی کند تا آنها بتوانند بدون کمترین ریسک و با بالاترین امنیت مالی و زمانی در مسیر راه اندازی و رشد کسب وکارشان قدم بردارند.

در این راه نیاز است برای هر قدم برنامه داشته باشید و مطمئن حرکت کنید . ما در اینجا شما را تا احداث و شروع کسب و کارتان همراهی خواهیم کرد.

1 _ طرح کسب و کار :

Business Plan

برای راه اندازی هر کسب و کاری اولین اقدامی که باید به عنوان سرمایه گذار انجام دهید داشتن یک هدف و در ادامه ی آن مسیر روشن و مرحله به مرحله برای رسیدن به مقصودتان است.

برای انتخاب یک هدف برای کسب و کارتان باید با استانداردهای یک هدف ارزشمند آشنایی داشته باشید و گرنه هزینه و وقت با ارزشتان را در راه اشتباهی خواهید بود.

نوشتن یک بیزینس پلن برای کسب و کار شما نیاز به تخصص و تجربه ی زیادی خواهد داشت که با کمک تیم متخصص و با تجربه ی مجموعه فرشته الوندی کار شما بسیار ساده و مطمئن خواهد بود.

کارشناسان مجموعه ما با توجه به شناخت خوب بازار و آگاهی از نیاز جامعه برای شما با توجه به علاقه و سلیقه ی شما طرح کسب و کاری را تهیه و تنظیم می کنند تا شما بتوانید مسیر کسب و کارتان را به درستی طی کنید و به بهترین شکل ممکن از مدیریت سالن زیبایی خودتان که راه اندازی کرده اید لذت ببرید.

در بیزینس پلنی که به شما ارائه می شود مواردی همچون:

 • بررسی هزینه های پیش رو در پروژه
 • انتخاب لوکیشن و مکان سالن زیبایی
 • بررسی و نحوه ی اجرای دکوراسیون و تجهیزات سالن زیبایی
 • انتخاب لاین های خدماتی که قرار است ارائه شود
 • نحوه ی استخدام پرسنل
 • برنامه ریزی و زمان بندی برای طی کردن مراحل راه اندازی
 • تعیین مخاطبان هدف سالن زیبایی شما
 • برندینگ
 • مارکتینگ و تبلیغات
 • و نحوه ی مدیریت سالن زیبایی

برنامه ریزی و مشخص می شود.

2_ انتخاب موقعیت مکانی:

Select a location

قدم دوم بعد از تهیه و تنظیم یک طرح کسب و کار یا بیزنس پلن ، جستجو برای انتخاب یک لوکیشن مناسب از هر جهت برای راه اندازی یک سالن زیبایی است. این کار نیاز به صبر و حوصله و تحقیق کافی دارد.

مواردی که باید در این مرحله به آن توجه کرد:

 • دارا بودن استاندارهای اتحادیه از نظر ابعاد و موقعیت ملکی
 • دارا بودن استاندارهای وزارت بهداشت
 • متراژ کافی و مورد نیاز
 • بررسی سالن های زیبایی در محدوده ی لوکیشن انتخابی
 • بررسی نیاز مشتریان منطقه و کشش بازار در محدوده لوکیشن انتخابی

با توجه به این که اگر هر کدام از گزینه های بالا در انتخاب لوکیشن رعایت نشود خطرات ناشی از انتخاب نادرست باعث خسارت های مالی زیادی برای سرمایه گذاری شما پیش خواهد آورد .

تیم تحقیقاتی فرشته الوندی در این راستا با توجه به آگاهی و تجربه ی مناسبی که دارد، در این مرحله برای شما راهکارهای را ارائه می کند و پیشنهاداتی را به شما میدهد تا شما بتوانید با بهترین انتخاب در این مرحله هم به آسانی عبور کنید تا به قدم سوم برسید.

3_ طراحی و اجرای دکوراسیون:

Design and execution of decoration

در این مرحله از پروژه طراحی و اجرای دکوراسیون برای سالن زیبایی شما انجام خواهد شد.

با توجه به طرح کسب وکاری که برای شما تهیه شده است و جاگذاری لاین های انتخابی ، کار طراحی و اجرای دکوراسیون سالن با تیم مجرب و متخصصی که مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی در اختیار دارد ، با در نظر گرفتن بودجه ای که تعیین کرده اید ، شروع می شود.

با توجه به تخصص و پروژه های بسیار زیاد و پرباری که این تیم اجرایی در کارنامه ی خود برای سالن های زیبایی دارد شما میتوانید با خیال راحت انجام طراحی و اجرای دکوراسیون سالن خود را با خیال رابه متخصصان ما بسپارید تا در تاریخ مشخص یک سالن زیبا و مورد پسند خودتان را به شما تحویل دهند.

4 . منابع انسانی (استخدام پرسنل)

Human resources

یکی از مراحل مهم در راه اندازی کسب و کار زیبایی استخدام پرسنل متعهد و مجرب برای سالن زیبایی شماست.

استخدام پرسنل کار بسیار مهمی است که اگر سرمایه گذاران آن را ساده و پیش پا افتاده در نظر بگیرند روند رشد کاریشان را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد و در بسیاری از سالن ها حتی به تعطیلی طولانی مدت کسب و کارشان انجامیده است.

مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی با نظارت مستقیم خانم فرشته الوندی در تمام این مسیر همراه شما خواهد بود و راهکارهایی را برای پرسنل حرفه ای و کارآمد به شما خواهد داد تا در کمترین زمان ممکن این نیاز مهم برای شما به بهترین شکل برطرف شود تا سالن شما آماده ی شروع خوب خود باشد.

5_ مارکتینگ و تبلیغات

برای شروع هر کسب و کاری تدوین و اجرای استراتژی های لازم جهت ورود به بازار کار بسیار مهم است.

موسسه تحقیقاتی فرشته الوندی با تکیه بر تجربه و تخصص افرادی که در خود جای داده است برای سالن شما استراتژی را طراحی میکند و برنامه ریزی هایی را برای تبلیغات و مارکتینگ کسب و کار شما ارائه و اجرا میکند.

ارائه مشاوره برای تاسیس سالن زیبایی

ثبت نام در دوره
نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ،اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط