دکوراسیون آرایشگاه زنانه با انواع طراحی مدرن

برخی از این مقدمات عبارتند از :

دکوراسیون آرایشگاه زنانه با انواع طراحی سالن زیبایی مدرن یکی از بهترین راه‌ها برای جذب مشتری بیشتر است. دکوراسیون سالن‌های زیبایی همیشه حرف اول را در چشمگیر بودن آن می‌زنند. دکوراسیون می‌تواند یک سالن کوچک را به سالنی زیبا و منظم تبدیل کند یا سالنی بزرگ را به اتاقی شلوغ و بی‌نظم تبدیل کند. پس از این حیث از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. انجام این دکوراسیون چندین روش دارد که بعضا منسوخ شده و قدیمی هستند و بعضا مدرن و زیبا به شمار می‌آیند. اکنون قرار است که گروه دوم یعنی استفاده از طراحی مدرن و زیبا را بررسی کنیم.

هفت نکته مهم در دکوراسیون آرایشگاه زنانه با انواع طراحی مدرن

  1. حتما از یک سبک خاص در سالن‌ خود استفاده کنید. ممکن است سبک طراحی سالن دلخواه شما کلاسیک یا مدرن باشد اما هیچوقت ترکیبی از این دو طرح را استفاده نکنید. همیشه سعی کنید سالن خود را یکدست نگه دارید و فقط با یک سبک طراحی جلو بروید تا بهترین نتیجه را بگیرید.
  2. از نورپردازی‌های مناسب استفاده کنید. در بعضی از سالن‌ها می‌بینید که از لامپ‌های حبابی شکل در کناره‌های آینه آرایش استفاده می‌کنند و در بعضی دیگر هم می‌بینید که نور مورد نیاز خود را از راه چراغ‌های سقفی و دیوارکوب‌ها تامین می‌کنند. بخش زیادی از نحوه نورپردازی به سلیقه شما و سبکی که برای طراحی داخلی انتخاب کرده‌اید برمی‌گردد. حتما دقت کنید که نورپردازی شما باید با رنگ‌های دیوار‌ها و سقف و کف سالن همخوانی داشته باشد.
  3. چیدمان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. چیدمان در دکوراسیون آرایشگاه زنانه با انواع طراحی مدرن یکی از فاکتور‌های اصلی برای زیباتر نشان دادن فضا است. چیدمان غلط می‌تواند سالن بزرگ را کاملا شلوغ نشان دهد. سعی کنید که بسته به متراژ سالنی که در اختیار دارید، چیدمان را طوری قرار دهید که اولا آرایشگر‌ها آزادی حرکت داشته باشند و بتوانند به خوبی وظیفه خود را انجام بدهند، ثانیا سالن را الکی شلوغ یا الکی خالی نشان ندهد. فاصله مناسب برای میز‌ها حدودا 1.5 متر است.
  4. تزئینات دیوار‌های خود را هوشمندانه انتخاب کنید. معمولا در آرایشگاه‌ها از قاب‌های عکس استفاده می‌کنند. این عکس‌ها اغلب عکس مدل‌های زیبایی است اما نکته‌ای که همه رعایت می‌کنند این است که عکس‌ها حتما باید دیوار را به مقدار کافی پر کنند؛ برای همین از چند عکس با اندازه کوچک یا متوسط و یا از یک عکس بزرگ استفاده می‌کنند.
  5. ترکیب رنگ‌های روانشناسی‌شده و درست را انتخاب کنید. رنگ‌های انتخابی شما باید رنگ‌های روشن و شاد باشند تا به مشتری احساس خوبی بدهند. در نظر داشته باشید که هر اتاق رنگ‌های جداگانه خاص خود را می‌طلبد. به‌عنوان مثال در اتاق ماساژ باید از رنگ‌های ملایم و نور کم استفاده کنید و برعکس در اتاق آرایش باید کاری کنید که اتاق هرچه بیشتر پرنورتر و روشن‌تر معلوم شود. برای انتخاب بهتر می‌توانید از یک  طراح و مجری سالن زیبایی زنانه داخلی مشاوره بگیرید تا شما را در این مسیر راهنمایی کند.
  6. از دکوری‌های مناسب استفاده کنید. مناسب‌ترین و شیک‌ترین دکوری، استفاده از گل و گیاه است که در دکوراسیون سالن‌های زیبایی با طراحی مدرن کاربرد بالایی دارد. هم به سالن شما جلوه‌ی زیبایی می‌بخشند و هم سالن شما را با بوی خوش معطر می‌کنند. ترجیحا گل و گیاه را نزدیک مشتری قرار دهید؛ به‌عنوان مثال در کنار میز آرایش یا بالای سر صندلی مشتری. دلیل اینکه گل باید به مشتری نزدیک باشد این است که مشتری هر چه بیشتر از بوی خوش گل بهره‌مند شود.
  7. از آینه‌ها به طور هدفمند استفاده کنید. آینه‌ها می‌توانند سالن شما را بزرگ‌تر نشان دهند اما مراقب باشید که از چه نوع آینه‌ای استفاده می‌کنید. در بعضی از سالن‌ها استفاده از آینه قدی بزرگ مناسب است و در بعضی نیز استفاده از آینه‌ با اندازه کوچکتر و با شکل‌های مختلف مانند مربع، دایره یا بیضی کاربرد بهتری دارند.دکوراسیون آرایشگاه زنانه با انواع طراحی مدرن
نقش بزرگ سقف‌ و کف سالن را در دکوراسیون آرایشگاه زنانه با انواع طراحی مدرن 

استفاده از کفپوش‌های مناسب می‌تواند به لوکس‌تر نشان داده‌ شدن سالن زیبایی شما کمک شایانی کند. کفپوش‌هایی مانند سنگ مرمر یا کفپوش‌های چوبی بسیار به شما کمک خواهند کرد. البته این نکته را هم مدنظر قرار دهید که هرکفپوش رنگ خاص خود را دارد که باید با رنگ‌های دیگر سالن شما مانند دیوار‌ها و وسایل شما هماهنگ باشد. به‌عنوان مثال سنگ مرمر سفید است و با دیوارهای سفید بسیار ست خواهند شد.

سقف‌ها هم نقش بسیار مهمی دارند. سقف‌های طرح‌دار که لوستر‌ها و چراغ‌های شیک از آن آویزان هستند، بسیار سالن شما را لوکس نشان می‌دهند. اما در مکان‌هایی که از نور طبیعی روز استفاده می‌کنند، سعی می‌شود سقف‌ها را با اشکال مختلف زیبا مانند طاق‌دار بسازند. با دریافت مشاوره دکور سالن زیبایی از سوی شرکت‌های طراحی داخلی می‌توانید به یک طراحی شگفت‌انگیز و بی‌نقص دست پیدا کنید.

کلام آخر

شما می‌توانید برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه با انواع طراحی مدرن اینجا کلیک کنید تا همکاران ما با دانش و تخصص بالا، به شما کمک کنند تا بتوانید کسب و کار حرفه‌ای خود را راه اندازی کنید و از سالن زیبایی شیک و چشمگیر خود لذت ببرید.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید