Join us

فرصت شغلی ، به جمع آرایشگران بپوندید

  • آرایشگر هستم
  • سالن دارم

دنبال یک سالن خوب برای کار می گردید، با تکمیل فرم مشخصات ،به جمع آرایشگران بپوندید

تکمیل تمامی موارد الزامی می باشد.

جنسیت :

سابقه فعالیت :

دنبال آرایشگر خوب میگردین ، با تکمیل فرم مشخصات ، به ما بپوندید

3
09013393988

برای مشاوره تماس بگیرید

تامین نیرو

رگ حیاتی کسب و کار سالنهای زیبایی داشتن پرسنل ماهر و وفادار است .

آرایشگری که استخدام می کنید می تواند باعث موفقیت یا ورشکسته شدن آرایشگاه شما بشود.

اهمیتی ندارد که صاحب آرایشگاه چقدر فرد خوبی باشد یا این‌که در آرایشگاه برای ارائه‌ی خدمات از چه نوع ابزار و تجهیزاتی استفاده می‌شود، اگر مشتری آرایشگر را نپسندد دیگر به آرایشگاه باز نمی‌گردد.

به جرات میتوان گفت سالن های زیبایی موفق برای استخدام آرایشگران ماهر و وفادار بسیار تلاش می کنند زیرا می دانند داشتن نیروی انسانی حرفه ای و سطح بالا در کیفیت کار آنها بسیار موثر است.

در اکثر کشورهای پیشرفته به دلیل آکادمی های معتبر و مراکز آموزشی علمی ، کارآموزان و هنرجویان زیبایی بعد از گذراندن دوره های مختلف از سطح مقدماتی تا پیشرفته آن قدر آموزش میبینند تا بلافاصله جذب بازار کار شوند اما به دلیل نبود زیر ساخت های مناسب در کشور ما این اتفاق به درستی نمی افتد .

در واقع در کشور ما هنرجویان و کارآموزان آرایشگری بعد از دیدن دوره های آرایشگری مجبورند به عنوان کارآموز و بعضا با هزینه هایی که پرداخت می کنند جذب سالن های زیبایی می شوند که همین امر برای این افراد بسیار وقت گیر و هزینه بر است. و از طرفی مدیران سالن و صاحبان کسب و کار زیبایی را مجبور میکند تا با افرادی مبتدی رو به رو شوند.

برای استخدام آرایشگرانی که به سالن زیبایی شما رونق می دهند دو راه پیش روی شماست:

اول اینکه در پی استخدام افراد با سابقه و چیره دست باشید ،

که البته در این روزها بسیار کار سخت و طاقت فرسایی است

و دیگری اینکه خودتان این نیروی کار را پرورش دهید

که البته این روش هم بسیار زمان بر و طولانی است و دیده شده افراد بعد از آموزش و تربیت از سالن شما میروند و جذب سالن های دیگر میشوند و با این کار در واقع شما وقت و هزینه ی خود را صرف کرده اید و دوباره به پله ی اول بازگشتید.

وقتی نگاهی به عملکرد مدیران سالن زیبایی می اندازیم متوجه میشویم که اغلب از همین دو روش استفاده می کنند که البته باعث صرف وقت و هزینه ی گزافی است ولی چون چاره ی دیگری برایشان وجود ندارد به این کار ، تن می دهند.

باید این موضوع را در نظر گرفت که شما به عنوان صاحب کسب و کار زیبایی ناگزیر هستید که هر دو روش را انجام دهید.

یعنی هم به دنبال آرایشگرانی باشید که به درآمد زایی سالن شما کمک کنند و هم اینکه همواره کارآموزانی در سالن شما باشند تا به آرایشگران حرفه ای تبدیل شوند.

اما راههایی وجود دارد که شما می توانید نقاط ضعف این روش ها را کمتر کنید .

موسسه تحقیقاتی فرشته الوندی با مطالعه در این زمینه قصد دارد فضایی را فراهم کند تا شما مدیران سالن و صاحبان کسب و کار زیبایی بتوانید به راحتی نیروی کار مورد نیازتان را پیدا کنید و با به کارگیری از نیروی کار متخصص و آرایشگران حرفه ای وضعیت اقتصادی کسب و کار خود را بیمه کنید و دیگر دغدغه ی تامین منابع انسانی و آرایشگر را نداشته باشید.

اگر مدیر سالن زیبایی هستید و دغدغه ی این موضوع همیشه همراه شما بوده است ما برای شما یک خبر خوب داریم

با ما همراه باشید

شما عزیزان می توانید به راحتی درخواست نیروی کار برای سالن زیبایی خود را ثبت کنید تا ما در اولین فرصت برای شما بهترین پیشنهاد را ارائه کنیم.

این کار برای شما هیچ هزینه ای ندارد و فقط کافی است اینجا کلیک کنید.

دیگر به دنبال استخدام آرایشگر نباشید

صرفه جویی در هزینه

برای استخدام آرایشگر مورد نظرتان نیاز به آگهی استخدام در سایت ها و روزنامه های مختلفی دارید که شما میتوانید به راحتی و به رایگان از این طریق استفاده کنید.

صرفه جویی در وقت

پیدا کردن آرایشگری که با روحیه ی سالن شما جور در بیاید و نظر شما را هم از نظر کیفیت کارش و هم از نظر روابط عمومی شخصی اش جلب کند کار بسیار وقت گیر و پر حوصله ای است.

شما با ثبت در خواست خود می توانید نیروی کاری را به استخدام خود در آورید که دقیقا مطابق با نیاز شما باشد.

مشاوره

در صورتی تصمیم گرفتید نیروی مورد نظر خودتان را استخدام کنید شما می توانید از مشاور حقوقی سایت برای تنظیم قرارداد با پرسنل مورد نظر مشاوره و راهنمایی دریافت کنید.


منبع : وب سایت فرشته الوندی

تامین پرسنل آرایشگاه، در بزرگترین سایت استخدام آرایشگری کشور برای شما چه مزایایی دارد؟