آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

این محصول ویدیویی همراه با یک جلسه تمرین آنلاین و مزیت بی‌نظیرِ دو ماه پشتیبانی با قیمتی استثنایی (به مدت محدود) تقدیم شما خوبان می‌شود!

990,000 تومان 450,000 تومان

برخی از این مقدمات عبارتند از :

محصول آموزش لیفت مژه و ابرو راهی آسان، به‌روز، کم‌خرج با طیف وسیعی از مشتریان و درآمدزایی سریع برای آرایشگران خانم و حتی آقا، میکاپ‌کارها، عروس‌کارها و حتی آماتورها برای تاب‌آوری یا رشد کسب و کار آرایشگری در شرایط بحران کرونا و پسا کرونا و یا شروع یک کسب و کار چرخشی حتی از صفر است!

معرفی محصول آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

همه‌ی ما تا قبل از شیوع بیماری کرونا با تفاوت‌هایی کسب و کار آرایشگری خودمان را داشتیم و کم یا زیاد به قول معروف چرخ کسب و کارمان می‌گشت.

متأسفانه با شیوع کرونا همان طور که همگی در حال تجربه‌ی این اتفاق تلخ در سطح جهانی آن هستیم، آرایشگاه‌ها و آرایشگران، میکاپ کارها، (میکاپ آرتیست‌ها) آماتورها و حتی علاقه‌مندان به آغاز شغل آرایشگری دچار مشکلات فراوان شدند.

مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی در مسیر یاری و گره‌گشایی از مشکلات عزیزانی که نام بردیم، اقدام به تحقیق گسترده در بین انواع سالن‌های زیبایی و آرایشگران مختلف کرده و نیز با کمک گرفتن از تجربیات سالیان طولانی در امر مشاوره‌ی سالن‌های زیبایی، محصولی را طراحی کرده که یادگیری آن آسان، نیازمند به سرمایه‌ی بسیار کم ولی با درآمد قابل توجه است؛ تا همگی بتوانید با استفاده از درآمدی که این محصولِ به‌روز، عاید شما خواهد کرد به تاب‌آوری کسب و کار و هنر آرایشگری‌تان در دوران کرونا بیفزایید و یا اصلاً کار جدیدی را با کمترین نیاز به سرمایه‌ی اولیه آغاز کنید!
آیا محصول آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو واقعاً درآمدزا است؟!

اصلاً بیایید خیلی بدبینانه به این محصول نگاه کنیم!

چه چیزی یک محصول و مهارت آرایشی را پول‌ساز می‌کند؟

ما موارد آن را توضیح می‌دهیم تا خودتان ببینید که آیا محصولی که به شما معرفی می‌کنیم واجد این شرایط پول‌ساز بودن هست یا نه.

این محصولِ به‌روز و حرفه‌ایِ مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی:


1-محصولی پول‌ساز است

می‌دانیم آن محصولی پول‌ساز است که ابتدا مشتری زیاد یا قابل‌توجهی داشته باشد.

محصولی که ما اقدام به طراحی حرفه‌ای آن کرده‌ایم از طیف بسیار وسیعی از مشتریان آن هم در بازه‌های مختلف سنی و اجتماعی برخوردار است.

شما پس از خرید فیلم آموزش لمینت مژه و یاد گرفتن آسان آن (با شرایط و امکاناتی که در ادامه توضیح خواهیم داد) دارای یک بازار هدف شامل مشتریانی از دخترخانم‌های 17 سالِ تا پنجاه سالِ خواهید بود!

مهم‌تر این که این طیف گسترده‌ی مشتریانِ شما متعلق به یک طبقه‌ی اجتماعی نخواهند بود و شامل اقشار حتی کم درآمد نیز می‌توانند باشند.


2-قیمت آموزش لیفت مژه و ابرو در مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی (تا مدت محدود) تخفیف عالی خورده است!

مزیت دیگر این محصول این است که قطعاً و فقط با گرفتن دو سفارش، کلِ هزینه‌ی آموزش لیفت مژه را درخواهید آورد!

قیمت آموزش‌های رایج لمینت مژه بیشتر از این محصول است آن هم بدون پشتیبانی و بدون جلسه‌ی آنلاین و بدون تخفیف که ما این همه را به‌عنوان مزایای اضافی برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم.

ما علاوه بر ارائه‌ی فیلم آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو یک جلسه‌ی آنلاین هم با شما کار خواهیم کرد و مهم‌تر از همه طی دو ماه با یک جلسه شما را پشتیبانی خواهیم کرد!

مزایای استثنایی فوق فقط به خاطر کمک به کسب و کارهایی که از کرونا آسیب دیده‌اند در نظر گرفته شده است.

هم‌چنین دوستانی که مایل‌اند از همان اولین قدمی که به دنیای آرایشگری می‌گذارند صاحب درآمد شوند نیز مَدنظر ما برای ارائه‌ی آموزشی متفاوت با مزایای خاص در قالب این محصول عالی هستند.


3-یاد گرفتن این آموزش از طریق تیم حرفه‌ای فرشته الوندی آسان است

حتی اگر کاملاً آماتور هستید اصلاً جای نگرانی نیست.

فیلم آموزشی لیفت و لمینت مژه طوری ساخته شده که به‌راحتی در این کار طی مدت بسیار کمی مهارت خواهید یافت.

جلسه آنلاین و پشتیبانی دو ماهِ جای هیچ اما و اگری را نمی‌گذارد.

شما استاد لیفت و لمینت مژه با روشی عالی خواهید شد!
می‌خواهم محصول شما را بخرم ولی واقعاً برای لیفت مژه و ابرو مشتری هست؟!

گفتیم که از دخترخانم‌های خیلی جوان تا بانوان پنجاه سالِ آن هم از طبقات گوناگون اجتماعی، مشتری انجام همین مهارتی هستند که با کمترین صرف زمان، درآمد قابل‌توجهی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

پس جای هیچ نگرانی از کم بودن مشتری برای این مهارت و این محصول وجود ندارد.

از طرف دیگر، شما بعد از دریافت محصول و راهنمایی‌های اختصاصی ما در طیِ آموزش، حداقل به دو روش می‌توانید هر روز مشتریان متعددی داشته باشید:

  1. کار با آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیباییِ مختلف به‌طور چرخشی
  2. کار برای مشتریان از طریق مراجعه به محل سکونت آن‌ها.

شما هم می‌توانید سریع به درآمدزایی برسید!

همین الان اولین دوستانی که محصول آموزش لیفت و لمینت را تهیه کرده‌اند توانسته‌اند کار خودشان را شروع کرده و به درآمد خوبی برسند.

از همه جالب‌تر و هیجان انگیزتر، چند نفر از علاقه‌مندانی بودند که برای اولین بار بود که می‌خواستند مهارتی از مهارت‌های آرایشگری را برای کسب درآمد سریع از آرایشگری یاد بگیرند که بدون اغراق با آموزش ما و بدون کوچک‌ترین تجربه‌ی قبلی به درآمدزایی رسیده‌اند!

آرایشگاه‌های بسیاری در مناطق مختلف هست که می‌توانید با صحبت با مدیریت آن‌ها به‌طور چرخشی و برنامه‌ریزی ‌شده خدمات خود را ارائه کنید.

مطمئن باشید که با این محصول، هم قادر به انجام لیفت مژه در آرایشگاه خواهید شد و هم ارائه‌ی لیفت مژه در خانه مشتری و جای هیچ نگرانی در مورد نبودن مشتری برای این مهارتی که می‌آموزید نیست.

چرا از آموزش جدید لیفت و لمینت مژه و ابرو استقبال خوبی شده؟

1-یک لاین پرفکت و عالی‌ است.

2-یکی از محبوب‌ترین لاین‌های زیبایی در جهان محسوب می‌شود.

3-طیف مشتری وسیع، شامل دختران و بانوان از طبقات گوناگون اجتماعی و با بازه‌ی سنی بسیار وسیع دارد.

4-تقویت‌کننده‌ی مژه و ثمربخش برای همه‌ی دختران و بانوان بخصوص خانم‌هایی که از اکستنشن مژه و روش‌های دیگر نتیجه نگرفته‌اند، است.

5-در این محصول، اجرای آموزش لمینت مژه مرحله‌به‌مرحله انجام می‌شود. (یادگیری آسان ویدیویی+ آنلاین+ پشتیبانی!)

6-هزینه‌ی مواد مورد نیاز آن کم است.

7-یک کار جدید، تمیز و بدون دردسر است که خیلی‌ها دوست دارند آن را امتحان کنند.

8-نیاز به زمان کم (حدود یک ساعت) برای انجام کار هر مشتری دارد.

9-امکان کار به‌صورت چرخشی در سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها و حتی منزل مشتری برای شما وجود دارد.  • یک درآمد سریع برای آرایشگران، عروس‌کاران، میکاپْ آرتیست‌ها برای تاب‌آوری در شرایط شیوع کرونا محسوب می‌شود.
  • یک کسب و کار جدید و درآمدزا حتی برای آماتورها و تازه‌واردان به عرصه‌ی آرایشگری است.
  • کمکِ حرفه‌ای به عروسْ‌کارها و بخصوص میکاپْ آرتیست‌ها برای ماندن در حوزه‌ی تخصصی خودشان که آرایش صورت است محسوب می‌شود. (و برای آن‌هایی که تخصص اصلی آن‌ها در زمینه‌ی آرایش صورت در دوران شیوع کرونا با رکود مواجه شده.)
  • کار لیفت و لمینت مژه حتی بین آقایان طرفداران زیادی پیدا کرده و مشتریان پسر و مردان زیادی مایل به استفاده از این شیوه‌ی پیرایشی هستند و اکنون امکانی بکر برای آرایشگران مرد وجود دارد که از این فرصت، نهایت استفاده را کرده و درآمدزایی جدیدی برای خود خلق کنند.
  • این دوره‌ی آموزشی بازگشت سریع مبلغ اندک سرمایه‌گذاری برای یادگیری خودش را دارد. (فقط با دو مشتری هزینه‌ی کلِ آموزش را درخواهید آورد!)
  • برای حمایت از کسب و کارهای آرایشی در دوران شیوع کرونا (به مدت محدود) در قیمت این محصول نوآورانه‌ و به‌روزِ مجموعه تحقیقاتی فرشته الوندی تخفیف لحاظ شده است.

همین الآن آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو را دریافت و شروع کنید:

اگر این محصول را تهیه نکنم چه اتفاقی میافتد؟

باورکنید هیچ چیز تغییر نمیکند همه چیز مانند قبل هست

و حتی با پول این محصول می توانید برای خود یک لباس قشنگ تهیه کنید ( البته لباس را فقط باید بپوشید و راهی برای درامد زایی شما نیست)

اما با خرید این محصول میتوانید کلی درامد کسب کنید

بهانه هایی که مانع رشد کسب و کارمان می‌شود

الان سرم شلوغ هست و کارهای مهمتر دارم

فکر نمی‌کنم اثری داشته باشه

خیلی گرون هست!

یکم سرم خلوت تر شد بررسی میکنم

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر شما برایمان ارزشمند است

دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید

Services

ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت کسب و کار شما

دنبال یک سالن خوب برای کار میگردم
دنبال یک آرایشگر خوب برای سالنم میگردم

استخدام در آرایشگاه ها
Blog

مقالات ، اخبار و مجموعه تحقیقات مرتبط

Contact us

برای استفاده از مشاوره های تخصصی در رابطه با کسب و کار موفق سالن های زیبایی با ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید