No products in the cart.

نقش کاشت مژه در جذابیت خانم ها

نقش کاشت مژه در جذابیت خانم ها
کاشت مژه سه بعدی، جذابیت شما را چند برابر خواهد کرد

شما در اطرافیان خود حتما کسانی را دیده اید که همیشه جذاب و جوان بنظر می رسند، راز داشتن این جذابیت یکی از سوالاتی است که پاسخ آن برای خانم ها بسیار مهم است. در کنار ورزش کردن به هدف ایجاد و داشتن تناسب اندام و یا حتی انجام عمل های زیبایی که شما را به زیبایی و جذابیت می رساند، آرایش کردن هم گزینه مناسبی برای رسیدن به جذابیت و زیبایی برای خانم ها می باشد. بخصوص آرایش صورت. چرا که صورت انسان نقطه عطفی در نظر مخاطب محسوب می شود و با توجه به آنکه جایگاه چشم ها در صورت بسیار مهم است، آرایش چشم ها بواسطه پرایمر، لاینر، سایه و ریمل مژه یکی از فاکتور های ایجاد جذابیت در خانم ها است که توجه به آرایش مژه (Makeup eyelashes) و البته اکستنشن (Extensions eyelash) یا همان کاشت مژه به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار در زیبایی چشم، شدید حائز اهمیت است. در حال حاضر نوع مژه شما برای داشتن یک صورت جذاب اصلا موضوع مهمی نیست چرا که اگر از نوع مژه خود راضی هم نباشد، با کاشت انواع مژه می توانید به همان جذابیتی که مورد دلخواهتان است دست پیدا کنید.

نقش کاشت مژه در جذابیت خانم ها-فرشته الوندی

مژه سه بعدی، دستاوردی نوین و به صرفه:

کاشت مژه سه بعدی، فناوری جدید وکارآمد درعرصه زیبایی و آرایشی می باشد که با استفاده از الیاف و موی طبیعی بصورت دست ساز با وزنی بسیار کم امروزه فوق العاده مورد استقبال قرار گرفته است. از این رو گریمور ها، آرایشگران از مژه های سه بعدی برای آرایش و زیبایی استفاده می کنند.

راه کاری مناسب برای خانم هایی که مژه کوتاه دارند:

اگر مژه های شما کوتاه است، رنگ کردن شاید برای تیره تر شدن و بلند نشان دادن مژه ها مناسب باشد، اما توجه داشته باشد این کار بسیار تخصصی است و می تواند تهدیدی برای سلامت چشمان شما باشد. راه کار مناسب برای آنهایی که مژه هایی کوتاه دارند، کاشت مژه سه بعدی است. می توانید با کاشت مژه های سه بعدی شرایط داشتن چشمان زیبا و جذاب را برای خود مهیا کنید. این مژه های سه بعدی در انواع مژه های بلند، مژه های متراکم و حالت دار با داشتن کیفیت و دوام بالا جدایی از اینکه شما را از انجام ریمل معاف می کند و به بهترین شکل داشتن صورتی جذاب را نیز برای شما به ارمغان می آورد. البته باید توجه داشته باشید استفاده از مژه های مصنوع سه بعدی به شرط مراقبت و نگهداری از آنها برای مدت محدودی است.

نقش کاشت مژه در جذابیت خانم ها-فرشته الوندی

راه کار استفاده از مژه سه بعدی برای آنهایی که مژه بلند دارند:

داشتن مژه های بلند یکی از مهم ترین دلایل تاثیر گذار برای جذابیت در صورت می باشد. امروزه خانم ها برای داشتن مژه های بلند راه کار های زیادی اعم از طبیعی و مصنوعی را انجام میدهند که شما باید خوشحال و شاکر باشد که از نعمت داشتن مژه های بلند بهره مند می باشید. البته نکته مهم در آرایش مژه های بلند ایجاد حالت و انعطاف زیبای مژه ها است که در کنار بلند بودن آن جذابیت را ایجاد می نماید. شما با استفاده از کاشت مژه سه بعدی می توانید مژه های بلند خودرا در حالت ها مختلف آرایش کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان:

برای دانلود قرارداد همکاری سالن زیبایی کلیک کنید.

درباره ما:

سلام و سلامتی نثارتان فرشته الوندی هستم .مشاور و مدرس در خصوص توسعه کسب و کارهای آرایشی و سالن های زیبایی و بیش از ۱۷ سال است که در این حوزه فعالیت می کنم. در این راستا به همراه همکارانم در تلاشیم تا با ارائه آموزش های کاربردی و به روز به شما خدمت کنیم.

برای ارتباط با ما لطفا در تلگرام پیام بگذارید.09013393988

دانلود کتاب :

برای دانلود کتاب رازهای سالن زیبایی من روی لینک زیر کلیک کنید