No products in the cart.

بررسی و شناخت آرایش مناسب با فصل پاییز

آرایش-متناسب-با-فصل-پاییز-فرشته الوندی

آرایش مناسب فصل پاییز

آرایش مناسب فصل پاییز به نوعی از آرایش گفته می شود که بتواند در این فصل شما را زیباتر جلوه دهد. نیاز به زیبایی در همگان دیده می شود و بی شک همگان سعی بر این دارند که با بکارگیری بهترین روش های آرایش زیباتر جلوه نمایند. شاید شما نیز شنیده باشید که هر فصل آرایش بخصوصی برای خود دارد و باید حتما به فصل آرایش نیز دقت داشته باشید. بهترین آرایش، آرایشی است که متناسب با فصل و چهره شما باشد و به همین منظور باید با مواردی آشنایی داشته باشید که ما در ادامه به بررسی خلاصه از آرایش پاییزی با ۱۲ نکته طلایی پرداخته ایم:

طبیعی بودن آرایش مناسب فصل پاییز

آرایش مناسب فصل پاییز مانند سایر آرایش ها باید جلوه ای طبیعی داشته باشد و بی شک هیچ کس نمی خواهد که آرایش وی برای همگان معلوم باشد و به همین دلیل باید تمامی جوانب را بسنجید تا آرایش شما معلوم نباشد. اولین قدم آماده کردن پوست می باشد و باید حتما ابتدا پوست خود را به بهترین شکل ممکن خشک و تمیز کنید تا آرایش به بهترین شکل ممکن بر روی پوست شما جلوه کند. ابتدا باید لک های پوستی خود را به درستی پوشش دهید و پس از پوشش دادن لک های صورت می توانید نسبت به آرایش اقدام نمایید. باید کرم پودری را انتخاب نمایید که هم رنگ با پوست صورت شما باشد و باید حتما در انتخاب نوع کرم پودر دقت داشته باشید.

آرایش مناسب فصل پاییز-فرشته الوندی

رنگ در آرایش مناسب فصل پاییز

در انتخاب رنگ آرایش باید دقت داشته باشید چرا که یکی از موارد حائز اهمیت در آرایش مناسب فصل پاییز انتخاب رنگ خاص خواهد بود. از جمله رنگ هایی که برای آرایش در فصل پاییز مناسب خواهند بود می توان به رنگ های قرمز، طلایی، ارغوانی تیره، شرابی و همچنین سیاه اشاره نمود و در صورتی که لب ها برنز و تیره باشند به بهترین شکل ممکن جلوه خواهند کرد. در صورتی که آرایش تیره برای لب هایتان در نظر گرفته باشید بهتر است سایه چشم هایتان ملایم و کم رنگ باشد.

براق بودن از جمله موارد حائز اهمیت در آرایش مناسب فصل پاییز

شاید شما نیز از جمله افرادی باشید که از براق بودن آرایش دوری میکردید و سعی بر این داشتید که آرایشی مات داشته باشید. برای برجسته نشان دادن چهره خود می توانید از سایه طلایی یا بژ استفاده نمایید و با نزدیک شدن به مژه ها سایه را پر رنگ تر نمایید. لب هایتان را نیز می توانید براق کنید.

رنگ بنفش در آرایش مناسب فصل پاییز

یکی از رنگ هایی که در آرایش مناسب فصل پاییز خواهد بود را می توان بنفش دانست چرا که این رنگ می تواند به بهترین شکل ممکن چهره شما را آرایش نماید. با انتخاب آرایش به رنگ بنفش چهره شما کاملا تغییر خواهد کرد و برای سایه می توانید از رنگ هایی مانند: بنفش یاسی، آبی ارغوانی و ارغوانی استفاده نمایید. می توانید سایه های بنفش را نیز با یکدیگر مخلوط کرده و استفاده نمایید و این امر سبب توازن بخشیدن به چهره شما خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان:

برای دانلود قرارداد همکاری سالن زیبایی کلیک کنید.

درباره ما:

سلام و سلامتی نثارتان فرشته الوندی هستم .مشاور و مدرس در خصوص توسعه کسب و کارهای آرایشی و سالن های زیبایی و بیش از ۱۷ سال است که در این حوزه فعالیت می کنم. در این راستا به همراه همکارانم در تلاشیم تا با ارائه آموزش های کاربردی و به روز به شما خدمت کنیم.

برای ارتباط با ما: 

تماس 09372064132

دانلود کتاب :

برای دانلود کتاب رازهای سالن زیبایی من روی لینک زیر کلیک کنید