No products in the cart.

همه چیز درباره اکستنشن مو

همه چیز درباره اکستنشن مو -فرشته الوندی

اکستنشن مو دلیل موهای زیبای سلبریتی ها

اکستنشن مو یکی از کارهایی است که اکثریت سلبریتی های خارجی از آن برای حفظ زیبایی موهای خود در هر شرایط استفاده می کنند. در واقع قدم برداشتن بر روی فرش قرمز برای این خانم ها به سادگی ممکن نشده و همگی زیبایی ذاتی ندارند. اکستنشن مو یک روش کاربردی برای داشتن موهای پرپشت تر، بلند تر و زیباتر است بدون اینکه نیاز باشد تا تغییری در رژیم غذایی خود ایجاد کرده و یا از روغن های گران قیمت و داروهای مکمل استفاده کنید. در اکستنشن از دو نوع مو استفاده می شود؛ موهای واقعی انسان و با مواد مصنوعی شبیه سازی شده به موی واقعی. هر کدام از این دو معایب و مزایا خود را دارد. موی انسانی طبیعی و ظریف است. آن ها همچنین نوعی درخشش خاص و حرکت زیبایی دارند که پیدا کردن این ویژگی ها در موهای مصنوعی دشوار است. از طرفی دیگر موهای طبیعی برای رنگ کردن و یا کوتاهی و … مناسب تر از نوع غیر طبیعی هستند. البته قیمت این دو نیز قابل مقایسه نیست. موهای انسانی و طبیعی بسیار گران تر از موهای مصنوعی هستند و دسترسی به آن ها نیز دشوارتر است.

انتخاب های دشوار در اکستنشن مو

اکستنشن مو تصمیمی است که موارد زیادی در انتخاب آن دخیل هستند. در اصل انتخاب بین موهای طبیعی و مصنوعی تنها تصمیم گیری در این کار نیست. شما بایستی یکی از انواع روش های اکستنشن مو را انتخاب کنید که در ادامه به بررسی جزئیات آن ها خواهیم پرداخت. اولین نوع اکستنشن کراتینه است که توسط دستگاه لیزری و چسب کراتین انجام می شود. در این نوع از اکستنشن مو بایستی حتما از موهای طبیعی استفاده شود. روش دوم اکستنشن میکرو می باشد که به نظر می رسد نسبت به سایر روش ها بروزتر بوده و همچنین آسیب کمتری به موهای طبیعی فرد وارد می سازد. این روش برای اکستنشن موهای جلوی سر نیز استفاده می شود. البته روش های دیگری نیز وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری، وضعیت موهای او، بودجه ای که در نظر گرفته و مهارت آرایشگر انتخاب می شود.

آیا اکستنشن مو برای شما مناسب است؟

اکستنشن مو می تواند برای افراد دلایل متفاوتی داشته باشد که در ادامه به چند مورد از این دلایل اشاره خواهیم کرد:

– شما می خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید:

موهای بلندتر، شفاف تر و پرپشت تر یکی از نشانه های جوانی است. افزایش سن باعث از بین رفتن زیبایی موها می شود. بنابراین اکستنشن مو می تواند تا حد زیادی در حفظ این جنبه از جوانی کاربردی باشد.

– شما می خواهید تغییراتی در چهره خود ایجاد کنید:

احتمالا وضعیت کنونی موهای شما کمی خسته کننده شده و دوست دارید تا برای چند وقت آینده با چهره متفاوت تری ظاهر شوید. اکستنشن مو این امکان را به شما می دهد که بدون رنگ کردن موهای طبیعی خود، رنگی تازه به کلیت موهای خود ببخشید و یا آن ها را از کوتاه به بلند تغییر دهید. در واقع برای امتحان کردن هایلایت صورتی نیازی نیست به موهای طبیعی خود آسیب وارد کنید. چند شاخه اکستنشن رنگی می تواند این خواسته شما را ممکن سازد.

– یک عامل سلامتی باعث ریزش موهای شما شده است:

در این حالت احتمالا برای پرپشت کردن موهای خود به سراغ اکستنشن مو می روید. دلایل بسیاری وجود دارد که می تواند باعث ریزش و کم پشت شدن موهای ما شود. اکستنشن به راحتی این مشکل را حل می کند. نیازی نیست یک مشکل جدید به غصه های خود اضافه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان:

برای دانلود قرارداد همکاری سالن زیبایی کلیک کنید.

درباره ما:

سلام و سلامتی نثارتان فرشته الوندی هستم .مشاور و مدرس در خصوص توسعه کسب و کارهای آرایشی و سالن های زیبایی و بیش از ۱۷ سال است که در این حوزه فعالیت می کنم. در این راستا به همراه همکارانم در تلاشیم تا با ارائه آموزش های کاربردی و به روز به شما خدمت کنیم.

برای ارتباط با ما: 

تماس 09372064132

دانلود کتاب :

برای دانلود کتاب رازهای سالن زیبایی من روی لینک زیر کلیک کنید